Подушка підголовник з масажером LF Massage sleep neck pillow Green LR-S100

Розслабляючий масаж шиї

Ортопедична масажна подушка Massage sleep neck pillow допоможе зробити вашу подорож або повсякденне життя зручним і приємним - завдяки м'якому матеріалу вона підтримує голову в кріслі, дозволяючи спати сидячи, і в той же час вона здатна забезпечити розслабляючий масаж шиї.

Подушка знімає напругу м'язів, посилює кровотік, що дає можливість якісно відпочити і самої шиї і головного мозку.

Подушка Massage sleep neck pillow:

  • Зніме ниючий і гострий біль голови і шиї через перевтому і носіння тягарів під час подорожі;
  • Допоможе швидко відпочити за короткий час;
  • Зніме напругу під час (або після) стресових ситуацій;
  • Заспокоїть напружені м'язи (шийного відділу хребта);
  • Позбавить від втоми і швидко приведе вас в тонус під час перерви;
  • Відновить сили;
  • Подарує вам приємні відчуття і легкість від масажу.

Подушка-масажер призначена для використання в автомобілі, літаку, вдома або в офісі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Подушка підголовник з масажером

Ортопедична масажна подушка Massage sleep neck pillow допоможе зробити вашу подорож або повсякденне життя зручним і приємним - завдяки м'якому матеріалу вона підтримує голову в кріслі, дозволяючи спати сидячи, і в той же час вона здатна забезпечити розслабляючий масаж шиї. Подушка знімає напругу м'язів, посилює кровотік, що дає можливість якісно відпочити і самої шиї і головного мозку.

LF-Massage-sleep-neck-pillow-Gray

Замість чашки кави

Використовуйте сон і масаж для тонізації на роботі

Дуже часто в обідню перерву люди намагаються зняти напругу і втому, яка накопичується в робочий час. Для того, щоб підбадьоритися, люди п'ють каву. Однак кава допомагає активізувати нервову систему, яка і так знаходиться в напруженому стані. Щоб найкращим чином прийти в себе і відчути приплив сил, краще трохи подрімати. Подушка з підтримкою допомагає розслабитися м'язам шиї прямо на своєму робочому місці. А спеціально підібраний масажний режим забезпечить швидке засипання і додаткове відновлення сил. Експерименти показали, що ефект від 10-хвилинного обіднього сну з масажем такий же, як і від 200 мг кофеїну, що відповідає 3-4 чашок еспресо.

LF-Massage-sleep-neck-pillow-Gray

Забудьте про снодійні

Два режими масажу допомагають ефективно заснути

Якщо ви не можете заснути, відчуваєте закріпачення в шийному відділі - використовуйте подушку Massage sleep neck pillow. Лікарі-сомнологи, які займаються проблемою сну, розробили спеціальний алгоритм масажу, при якому змінюється частота і інтенсивність впливу. Такі масажні рухи, що відповідають частоті серцевих скорочень та дихальних рухів під час сну призводять до розслаблення і підсилюють сонливість. Мозок приходить у спокій і людина засинає.

LF-Massage-sleep-neck-pillow-Gray

Підтримка голови

Подушка допомагає підтримувати голову у вертикальному положенні

Піна з високою щільністю і ефектом пам'яті забезпечує чудову підтримку голови у вертикальному положенні під час поїздки в транспорті або відпочинку на робочому місці. Тканина подушки приємна на дотик, не викликає роздратування і дуже добре протистоїть забрудненню.

LF-Massage-sleep-neck-pillow-Gray

Легке і швидке застібання

Магнітна застібка полегшує фіксацію подушки

Для фіксації на шиї передбачена спеціальна магнітна пряжка, яка легко застібається і так само легко розстібається, забезпечуючи стійке положення подушки на шиї. Ця ж пряжка дозволяє згорнути подушку і розмістити її навіть у невеликій валізі.

LF-Massage-sleep-neck-pillow-Gray

Всього дві батарейки

Для живлення подушки використовуються 2 батареї АА

Масажна подушка має складну конструкцію: крім підтримує шару ортопедичної піни в ній знаходиться двигун, який обертається зі швидкістю 6000 об/хв, спеціальний шар вібропроводного матеріалу і батарейних блок. Шум двигуна не перевищує 45 дБ, що робить подушку зручною для використання ов час нічних подорожей. Для живлення електромотора використовуються дві батарейки АА, які поміщаються в спеціальний відсік, приховуваний блискавкою. Одного комплекту батарей вистачить на 15 днів використання, при включенні масажера на один сеанс в день.

LF-Massage-sleep-neck-pillow-Gray

LF-Massage-sleep-neck-pillow-Gray

LF-Massage-sleep-neck-pillow-Gray

Назва: Масажна подушка LR-S100
Бренд: LF
Потужність двигуна: 1.4 Вт
Час безперервної роботи: 10 хвилин
Час роботи на одному заряді: До 15 днів при використанні один раз на день
Розміри: 265х240х100 мм
Маса: 390 г
Колір: Зелений