Подушка-підтримка Xiaomi RoidMi для попереку в автомобіль Blue

Комфортна їзда з ортопедичною подушкою Roidmi

Люди, які проводять значний відрізок часу за кермом автомобіля, безумовно стикалися з почуттям дискомфорту, який супроводжувався болями в області попереку. Це викликано природною реакцією організму на втому, внаслідок якої людина починає мимоволі сутулитися.

В результаті неправильного положення хребта і тривалого перебування в одній позі, помітно погіршується кровотік в області попереку та спини, що може привести не тільки до больових відчуттів, а й спровокувати хронічні захворювання хребта.

Вирішити проблеми дискомфорту і "зберегти здоров'я" вашого хребта допоможе ортопедична подушка Roidmi, з якою ви справді відчуєте, що таке комфортна їзда.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

З турботою про ваше здоров'я

Правильна постава в процесі їзди

Ортопедична накладка на сидіння автомобіля Roidmi подбає про правильність вашої постави в процесі їзди. Подушка пошита з натуральних матеріалів і оснащена знімними чохлами, яким в разі забруднення можна повернути первісну чистоту, виправши її в режимі делікатного прання. Крім того, подушечка оснащена регульованими ремінцями з досить надійними пластиковими застібками, які дозволять підібрати найбільш оптимальне розташування ортопедичного виробу. Проникніться комфортним водінням з унікальною подушкою Roidmi.

Подушка-підтримка RoidMi для попереку в автомобіль крупним планом

Memory Foam

Піна з ефектом пам'яті

«Memory Foam» - особливий матеріал, який виготовляється з дуже м'якої поліуретанової піни і має такі властивості:

  • Підвищена гнучкість, що забезпечує правильну адаптацію до форми тіла;
  • Надає антибактеріальний ефект;
  • Не чинить тиску на плечі, стегна та інші частини тіла, а підлаштовується під їх форму;
  • Володіє еластичною і дуже міцною структурою, яка продовжить термін служби виробу;
  • Здатна поглинати коливання поверхні;
  • Завдяки відкритій структурі матеріалу зайва волога швидко випаровується.

Комплект подушок RoidMi для попереку і шиї в автомобіль вживаний матеріал

У процесі використання ортопедичної подушки в склад якої входить матеріал «Memory Foam», ви відчуєте, що значно знизилися звичні больові відчуття в області спини. Ефект зниження больових відчуттів пояснюється здатністю Memory Foam реагувати на вагу і температуру, в результаті чого зменшується тиск на ті частини тіла, які найбільш схильні до "навантаженні" під час їзди.

Комплект подушок RoidMi для попереку і шиї в автомобіль властивості піни з ефектом пам'яті

Висока щільність матеріалу

Підлаштовується під форму вашої спини

Висока щільність матеріалу подушки Roidmi дорівнює 60D, тому ви практично не відчуєте ніякого дискомфорту або відчуття тиску під час переміщення на автотранспортному засобі. Необхідно приблизно 3-5 секунд, щоб унікальна накладка для авто підлаштувалася під особливості форми вашого попереку. Американський підрозділ відомої компанії BASF, яка до того співпрацює з НАСА, поставляє необхідні матеріали для виробництва ультрасучасної подушки.

Комплект подушок RoidMi для попереку і шиї в автомобіль подушка для шиї

Накладка для попереку

Поліпшення кровотоку та зручна їзда

Накладка для попереку забезпечує правильний розподіл ваги тіла під час їзди. Вона також може використовуватися в якості ортопедичного виробу для реабілітації після травм або для профілактики хвороб хребта. Подушка для попереку чудово адаптується під вигини тіла, запобігаючи затіканню м'язів і сприяючи поліпшенню кровотоку. Це незамінний аксесуар для людей, які змушені проводити значний відрізок часу за кермом автомобіля. Розміри подушки для попереку: 405 x 334 x 76 мм.

Комплект подушок RoidMi для попереку і шиї в автомобіль правильне положення спини за кермом

KAFETEX

Високоякісна тайванська пряжа

Зовнішня наволочка виготовлена ​​з високоякісної тайванської пряжі KAFETEX - поєднання кавовій гущі та її екстракту. Нанопорошок з меленого кавового залишку в поєднанні з сильними водовбирними полімерними сполуками, утворюють численні стільникові структури пір, які ефективно адсорбують запахи та швидко поглинають вологу. Велика кількість отворів в матеріалі - сприяє хорошій циркуляції повітря, а натуральні складові компоненти - не викликають алергічних реакцій при контакті зі шкірою.

Комплект подушок RoidMi для попереку і шиї в автомобіль матеріал

Вищий рівень стерильності

Антимікробна обробка

Крім характеристик зручності, подушка володіє антибактеріальним ефектом. За рахунок дії іонів цинку в значній мірі обмежується вплив бактерій. Нано іони цинку надають прекрасний противірусний, бектеріцідний і антисептичний ефект, забезпечуючи високий рівень стерильності на молекулярному рівні.

Комплект подушок RoidMi для попереку і шиї в автомобіль антибактеріальний захист

Практично непомітна і дуже якісно зроблена застібка-блискавка THC3 надійно фіксує знімний чохол на виробі. Ортопедичні подушки Roidmi для автомобільних сидінь поставляються в двох колірних варіантах: бежевому і синьому. Якісні матеріали та застосування ультрасучасних технологій, дозволили створити подушки Roidmi, які забезпечать перебування за кермом і в офісі ще більш затишним і комфортним.

Комплект подушок RoidMi для попереку і шиї в автомобіль в різних кольорах

Модель: HYKD01RM
Бренд: RoidMi
Тип: Ортопедична подушка для попереку в автомобіль
Матеріал: Піна з ефектом пам'яті (Memory Foam) з щільністю 60D + тайванської пряжа KAFETEX з кавової гущі
Розмір: 405 x 334 x 76 мм
Колір: Синій