Подушка Tonight Cotton Pillows Turquoise 45*45 cм

  • Бірюзовий

Доставка

Звичайна ціна

Подушка Tonight Cotton Pillow виготовлена з поліефірного волокна, що підтримує свою форму і натурального бавовняного чохла. Чохол подушки пофарбований у ніжний колір, завдяки чому подушка стане відмінною прикрасою інтер'єру. 

Якісний чохол

Чохол подушки виконаний з натуральної бавовняної тканини, що відрізняється якісною фарбуванням. Фарби, стійкі до миючих засобів, дозволяють очищати подушку від домашнього пилу, шерсті домашніх тварин і органічних забруднень.

М'який наповнювач

Для забезпечення найкращого сну використаний поліестерний наповнювач 7D. 450 г цього волокна достатньо, щоб заповнити подушку. Це в півтора рази менше, ніж при використанні інших наповнювачів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Подушка Tonight Cotton Pillow

Подушка Tonight Cotton Pillow виготовлена з натурального бавовняного чохла і поліефірного волокна, що підтримує свою форму. Чохол подушки пофарбований у ніжний колір, а край чохла оздоблений витонченим рядком, завдяки чому подушка стане відмінною прикрасою інтер'єру. У той же час вона зберігає відмінні якості для сну.

Tonight-Cotton-Christmas-Pillows

100% бавовна

Надійний і якісний чохол

Чохол подушки виконаний з натуральної бавовняної тканини, що відрізняється якісною фарбуванням і екологічною чистотою. Фарбування бавовняної тканини здійснене за екологічно чистою технологією, яка захищає тканину від попадання шкідливих речовин і подразників. Чиста бавовна, пофарбована натуральними фарбами, дозволяє використовувати подушку навіть алергікам. Фарби, стійкі до миючих засобів, дозволяють очищати подушку від домашнього пилу, шерсті домашніх тварин і органічних забруднень.

Tonight-Cotton-Christmas-Pillows

Інноваційний наповнювач

Легкий і м'який поліестерний наповнювач

Для забезпечення найкращого сну, а також гарного зовнішнього вигляду подушки, яка буде прикрашати інтер'єр кімнати, використаний поліестерний наповнювач 7D. 450 г цього волокна достатньо, щоб заповнити подушку. Це в півтора рази менше, ніж при використанні інших наповнювачів. Тонкі, але пружні волокна 7D забезпечують м'якість і хороше утримання форми подушки.

Tonight-Cotton-Christmas-Pillows

Стримані м'які кольори

Прикраса будь-якого інтер'єру

Подушка - це не тільки аксесуар для сну, але ще і відмінне доповнення до вашого інтер'єру. Якщо ви хочете створити особливий настрій у кімнаті, або ж прагнете урізноманітнити житло, використовуйте для цього кольорові подушки. Вони мають стильний бавовняний чохол, а також пофарбовані в теплі і м'які елегантні кольори.

Tonight-Cotton-Christmas-Pillows

Tonight-Cotton-Christmas-Pillows

Назва: Подушка Tonight Cotton Pillow Turquoise 45*45 см
Бренд: PMA
Матеріал чохла: 100% бавовна
Матеріал наповнювача: 100% поліефірне волокно
Розміри: 45х45 см
Колір: Бірюзовий