Подушка універсальна Xiaomi 8H K2 Gray

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Комфортний відпочинок з ортопедичною подушкою для попереку 8H

Люди, які проводять значний відрізок часу за кермом автомобіля, офісі, громадському транспорті - безумовно відчували моторошний дискомфорт, який супроводжувався болями в області шиї, попереку та спини. Це викликано природною реакцією організму на втому, в слідстві якої людина починає мимоволі сутулитися.

В результаті неправильного положення хребта та тривалого перебування в одній позі, помітно погіршується кровотік в область шиї, спини, попереку, що може привести не тільки до больових відчуттів, а й спровокувати хронічні захворювання хребта.

Вирішити проблеми дискомфорту і "зберегти здоров'я" вашого попереку, допоможе ортопедична подушка 8H, з якою ви справді відчуєте, що таке комфортний відпочинок.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

З турботою про ваше здоров'я

Правильна постава

Ортопедична подушка підголовник подбаює про правильність вашої постави, якщо ви вирішили відпочити в транспорті чи вдома. Подушка пошита з натуральних матеріалів і оснащена знімним чохлом, з яким у разі забруднення можна повернути первісну чистоту, поправши його в режимі делікатного прання.

Подушка універсальна 8H K2 бежевого кольору крупним планом

Різноманітність застосування

Подушка 8H має безліч варіантів застосування. Вона стане незамінним аксесуаром як для повсякденної роботи в офісі за комп'ютером, так і під час тривалих поїздок в особистому або громадському транспорті.

Подушка універсальна 8H K2 зручний дизайн для сну

Універсальна накладка, яка подбає про ваш комфорт

Поліпшення кровотоку

Універсальна накладка 8H забезпечує правильний розподіл ваги тіла. Вона також може використовуватися в якості ортопедичного виробу для реабілітації після травм або для профілактики хвороб хребта. Подушка для шиї, попереку і спини має особливий дизайн з 30° нахилом площини, що дозволяє їй чудово адаптуватися під вигини тіла, запобігаючи затікання м'язів і сприяючи поліпшенню кровотоку. Це незамінний аксесуар для людей, які змушені проводити значний відрізок часу в офісі або за кермом автомобіля.

Подушка універсальна 8H K2 30 градусний кут нахилу

Піна «Memory Foam» з ефектом пам'яті

Адаптація поверхні подушки до форми тіла

«Memory Foam» - особливий матеріал, який виготовляється з дуже м'якої поліуретанової піни і має такі властивості:

  • Підвищена гнучкість, що забезпечує правильну адаптацію до форми тіла;
  • Надає антибактеріальний ефект;
  • Не чинить тиску на плечі, стегна та інші частини тіла, а підлаштовується під їх форму;
  • Володіє еластичною і дуже міцною структурою, яка продовжить термін служби виробу;
  • Здатна поглинати коливання поверхні;
  • Завдяки відкритій структурі матеріалу зайва волога швидко випаровується.

Подушка для попереку 8H K1 піна пам'яті

Після відпочинку на подушці 8H, до складу якої входить матеріал «Memory Foam», ви відчуєте, що значно знизилися звичні больові відчуття в області спини і шиї. Ефект зниження больових відчуттів пояснюється здатністю Memory Foam реагувати на вагу і температуру, в результаті чого зменшується тиск на поперек під час відпочинку або сну.

Подушка універсальна 8H K2 комфортний відпочинок за столом

Сировина від всесвітньо відомого постачальника BASF

Американський підрозділ відомої компанії BASF, яка до того співпрацює з НАСА, поставляє необхідні для виробництва ультрасучасної подушки матеріали.

Подушка універсальна 8H K2 тканина

Науральні матеріали, які підходять кожному

Всього 5 секунд для копіювання форми шиї

Подушка 8H - це також ідеальний вибір для алергіків, а також для тих хто схильний до різних ЛОР-захворювань. Адже вона виконана з натуральної бавовни, що робить її ще більш м'якою та приємною на дотик.

Подушка підголівник 8H US бавовна

Завдяки високій щільності подушки 8H (c товщиною волокна 50D), ви практично не відчуєте ніякого дискомфорту або відчуття тиску під час відпочинку/сну. Буде потрібно близько 3-5 секунд, щоб унікальна подушка 8H підстроїлась під особливості структури вашої голови, попереку або спини.

Подушка універсальна 8H K2 на стільці

Надійний захист від шкідливих мікроорганізмів

Антибактеріальне покриття

Рolygiene ® - це новітня антибактеріальна технологія, яка була розроблена групою шведських вчених. Розробники використовували цю технологію, щоб пригнічувати ріст грибків і бактерій, запобігти їх виникненню та розмноженню, захистити шкірний покрив людини від побічних впливів. Завдяки властивості придушення неприємних запахів, підголівник зберігає свіжість протягом всього дня.

Подушка підголівник 8H US Gray антибактеріальна обробка

Унікальна технологія «CoolLite»

Комфорт в кожній деталі

Технологія «CoolLite», яка застосовується у виробництві 8H K2 створює відчуття прохолоди, а матеріал з більш ніж 5 мільйонами високомолекулярних сполук, надвисокої ступенем кристалічності 85%, володіє значним теплопровідним ефектом. За рахунок дії іонів срібла в значній мірі обмежується вплив бактерій. Нано іони срібла надають прекрасний противірусний, бектеріцідний та антисептичний ефект, забезпечуючи високий рівень стерильності на молекулярному рівні.

Подушка підголівник 8H US Gray технологія Clean Cool

Надійна та комфортна фіксація виробу

Завдяки особливому дизайну з 30° нахилом площини, ви зможете налаштувати індивідуальне позиціонування подушки, надійно закріпивши виріб на стільці або автомобільному кріслі.

Подушка універсальна 8H K2 елементи дизайну

Ортопедичні подушки 8H поставляються в двох колірних варіантах: бежевому та сірому. Якісні матеріали та застосування ультрасучасних технологій, дозволили створити подушки 8H, які забезпечать перебування за кермом і в офісі ще більш затишним і комфортним.

Подушка універсальна 8H K2 комфортне позиціонування

Тип: Подушка для попереку
Бренд: 8H
Модель: K2
Матеріал: Бавовна: 100%, поліестер: 100%, поліуретан: 100%
Колір: Сірий
Розмір: