Поїлка для тварин Xiaomi Kitten Puppy Water Dispenser White MG-WF001

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Поїлка для тварин

Кішки та собаки зазвичай дуже вибагливі тварини, особливо, коли мова йде про воду. Вони з небажанням або зовсім не питимуть воду, яка стоїть вже кілька днів і в яку потрапили пил чи частинки сміття.

Kitten Puppy Water Dispenser - це ідеальний вибір для тих користувачів, у яких є коти і собаки. З ним ваша тварина охочіше буде пити водичку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Перевірено провідними інспекційними організаціями

Для підтримки нормального водного балансу організму, ваш домашній вихованець повинен регулярно пити якісну воду. Kitten Puppy - диспенсер, який пройшов перевірку компетентними інспекційними організаціями, такими як APOLLO, HAYCARB, WACKER і DOW, і сертифікований як якісний та безпечний для здоров'я тварин.

Поїлка для тварин Kitten Puppy Water Dispenser White MG-WF001 крупним планом

Якісна конструкція

Kitten Puppy Water Dispenser виготовлений з високоякісного ABS-пластика, що володіє міцною та зносостійкого конструкцією. Поїлка для тварин має спеціальне прозоре віконце, яке допомагає спостерігати за рівнем води і своєчасно доливати її в пристрій.

Поїлка для тварин Kitten Puppy Water Dispenser White MG-WF001 в кімнаті

Крім того, диспенсер має захисну кромку, яка запобігає переливу води. Поїлка Kitten Puppy оснащена функціоналом, завдяки якому вона виявляє підвищення рівня води та автоматично відключається.

Поїлка для тварин Kitten Puppy Water Dispenser White MG-WF001 циркуляція води

З турботою про вашого вихованця

Домашні тварини часто низько нахиляються під час їжі та пиття, що може привести до проблем з хребтом і порушення травлення. Kitten Puppy MG-WF001 має оптимально підібраний кут нахилу 7º найбільш підходящий для структури тіла вихованця.

Поїлка для тварин Kitten Puppy Water Dispenser White MG-WF001 собака п'є воду

Чотирьохрівнева система фільтрації

MG-WF001 з чотирирівневою системою фільтрації води з 4 передовими фільтруючими шарами допомагає поліпшити якість води.

Зокрема, неткане полотно буде фільтрувати забруднення або великі об'єкти, такі як пісок і шерсть, тим самим уникаючи розлади травної системи тварин. Бавовняний шар, відфільтрує надмірний вміст хлору в воді.

Завдяки активованому вугіллю з шкаралупи кокосового горіха, поїлка Kitten Puppy здатна фільтрувати іони важких металів, забезпечуючи чистоту води. Одночасно з остаточним фільтруванням шар буде пом'якшувати структуру води і «посилювати» її смак. В результаті, ваш вихованець, п'є воду високої якості.

Поїлка для тварин Kitten Puppy Water Dispenser White MG-WF001 кіт

Інтегровані індикатори

Інтуїтивно зрозумілий контроль

Дозатор води Kitten Puppy обладнаний індикаторами, які допомагають легко орієнтуватися в роботі пристрою.

Зокрема, при натисканні кнопки живлення червоне і помаранчеве світло включаються на 2 секунди, а потім вимикаються. Коли червоне світло постійно включене, пристрій знаходиться при недостатній кількості води та перестане працювати, тому вам потрібно додати більше води.

При заміні фільтрів, необхідно натиснути та утримувати кнопку живлення протягом 3-х секунд. Помаранчеві індикатори вказують на те, що термін придатності фільтра закінчився і його необхідно вчасно замінити, щоб на виході ваш вихованець отримував якісну воду придатну для пиття.

Поїлка для тварин Kitten Puppy Water Dispenser White MG-WF001 додавання води

Тиха робота та низьке енергоспоживання

Володіючи потужністю 2.5 Вт, дозатор води працює дуже тихо з показником рівня шуму рівнем менше 40 дБ. Пристрій відрізняється і досить економним енергоспоживанням, всього близько 1 кВт / год за 10 днів.

Поїлка для тварин Kitten Puppy Water Dispenser White MG-WF001 собака біля господині

Kitten Puppy оснащений інтерфейсом micro-USB, за допомогою якого можна заповнити заряд акумулятора пристрою.

Поїлка для тварин Kitten Puppy Water Dispenser White MG-WF001 на підлозі

Тип: Дозатор води для тварин
Бренд: Kitten Puppy
Модель: MG-WF001
Ємність: 2 л
Матеріал: ABS пластик
Вхід: DC 5V 500mA
Номінальна потужність: 2.5 Вт
Рівень шуму: < 40 дБ
Робоча температура: 0 ºC ~ 50 ºC
Робоча вологість: 10% ~ 80%
Довжина адаптера: 1.2 м
Розмір: 190 х 190 х 174 мм
Вага: 1.2 кг
Колір: Білий