Покрывало с подогревом Xiaomi PMA Miaomiaoce (150CM*170CM)

Ковдра, яке нагрівається за 3 секунди

Низьковольтна електрична ковдра PMA Miaomiaoce має 7 шарову композитну конструкцію для забезпечення високої теплової ефективності та рівномірної теплопровідності. ЇЇ можна включати дистанційно, зі смартфона або з допомогою кнопки, а завдяки використанню графена, вона здатне нагріватися всього за 3 секунди.

Графен з високою теплопровідністю

При нагріванні графен випромінює хвилі в інфрачервоному діапазоні 6 ~ 14 мкм, що створює відчуття теплоти і комфорту. Ковдра з підігрівом PMA використовує низьковольтне джерело живлення 24 В постійного струму. Крім того, воно строго відповідає національним китайським виробничим стандартам CCC.

Зносостійка конструкція

У ковдрі з підігрівом PMA використовуються сплав PTC і мідно-нікелевий сплав (CuNi), які мають високі характеристики міцності. Після 25 000 вигинів нагрівальні елементи можуть як і раніше нормально працювати.

Регулювання температурного діапазону

Завдяки підтримці голосового управління і за допомогою ПДУ ви зможете встановити низьку (28-34 °C), середню (34-42 °C) і високу температуру (43-52 ° C), що допоможе швидко зігрітися в погано опалювальному приміщенні.

Інтегрований датчик NTC

М'яка поверхня ковдри оснащена високоточним датчиком NTC, який постійно вимірює температуру тіла, а температура ковдри регулюється динамічно в режимі реального часу.

Дезінфекція ковдри від постільних кліщів

До того ж ви можете активувати «режим видалення кліщів» температура швидко підвищується до 52 °С, а протягом 90 хвилин вологість стане нижче 40%, що дозволить «продезінфікувати» ковдру від постільних кліщів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ковдра з підігрівом
Бренд: Miaomiaoce
Номінальна потужність: 120 Вт
Робоча температура: 28 °С - 52 °С
Вихідна напруга: 24 В
Установка температури: Низька (28-34 °C), середня (34-42 °C) і висока (43-52 °C)
Розмір: 170 x 150 см
Колір: Сірий