Рушник Xiaomi ZSH White 700 * 1400 mm

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Рушники ZSH з антибактеріальною обробкою за технологією Polygiene - екологічно безпечні, дуже м'які, швидко сохнуть.

Polygiene - революційна технологія, завдяки якій в тканині не розмножуються хвороботворні бактерії та грибки. Дана технологія не змінює забарвлення матеріалу і не впливає на його функціональні особливості.

Рушник виготовлений з високоякісної бавовни, при обробці якої не застосовувались хімічні кондиціонери.

Розмір рушника - 700х1400 мм.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Банний рушник ZSH 700х1400 мм White

Красиві життєрадісні кольори

Чистота і стійкість кольору будуть супроводжувати вас довгі роки, покращуючи настрій кожного ранку після душу. Завдяки спеціальній технології виготовлення тканини, волокна переплетені дуже надійно, що створює м'яку і приємну текстуру. Високоякісна бавовна запобігає утворенню пилу і руйнуванню матеріалу рушника.

Полотенце_ZSH

Антибактеріальна технологія

Спеціальна технологія обробки тканини сріблом під назвою Polygiene, використана шведськими технологами, має антибактеріальні властивості, а також протистоїть появи кліщів, грибків та інших небезпечних мікроорганізмів, які можуть зашкодити вашій шкірі та організму.

Використовуючи рушник Xiaomi ZSH ви назавжди забудете про неприємний запах, який є наслідком розвитку небезпечних бактерій на тканині.

Полотенце_ZSH_

Тонковолокниста якісна бавовна

Для виготовлення рушників використовується високоякісна довговолокниста бавовна. Тому рушники мають дуже високий коефіцієнт вбирання вологи. Водопоглинаючі якості цієї тканини в 6 разів перевищують аналогічні показники у звичайних рушників.

Полотенце_ZSH_

Ніжний бавовняний поцілунок

Дотримуючись концепції охорони навколишнього середовища, ми відмовилися додавати будь-які пом'якшувальні речовини для тканини. Секрет м'якості волокон полягає в тривимірній технології прядіння, що в кінцевому підсумку дає неймовірне відчуття ніжності волокон рушників ZSH.

Завдяки цій природній м'якості рушник дуже швидко вбирає вологу, без необхідності терти шкіру. Це дозволяє уникнути її лущення.

Міжнародні стандарти якості

Oeko-Tex Standard підтвердив, що матеріали, які використовуються для виготовлення, екологічно чисті і проходять всі критерії споживання. Також, щоб переконатися в стерильності кожного рушника, який потрапляє до вас, ми використали спеціально запатентований пакет, який не дозволить бактеріям проникнути всередину.

Полотенце_ZSH_

Найменування: Рушник ZSH
Бренд: ZSH
Матеріал: Бавовна
Додатково: Антибактеріальна обробка за технологією Polygiene
Розмір: 700 х 1400 мм
Вага: 580 г
Колір: Білий
Інструкція для прання: 08.png

Завантаження…