Портативна електроплита Xiaomi Liven 6L Red (DHG-600BY)

6 літрова ємність

Портативна плита Liven має місткість 6 літрів. Крім того, вона обладнана скляною кришкою і двосекційною ємністю глибиною 8 см і в діаметрі 32.5 см, яка підійде для приготування м'ясних, рибних та інших страв на 4-7 чоловік.

Висока потужність

Портативна плита Liven потужністю 2100 Вт обладнана високоефективною U-подібною нагрівальної трубкою для ефективного акумулювання тепла, забезпечуючи швидке приготування різноманітних смаколиків.

Інтелектуальне регулювання потужності

Традиційний безступінчатий регулятор температури не може добре контролювати потужність вогню в киплячому стані. У портативній електроплиті Liven використовується новий тип електронного регулятора, керованої інтелектуальними електронними мікросхемами. Завдяки інтелектуальним електронним мікросхем він може безперервно, точно та інтелектуально управляти потужністю пристрою на протязі всього процесу готування.

Антипригарне покриття Dupont

У портативній плиті Liven використовується імпортоване антипригарне покриття Dupont, яке легко миється і відповідає стандартам сертифікації FDA США.

Стильний дизайн

Стильне червоне кольорове забарвлення виробу з додаванням елементів чорного кольору, додає пристрою нотку витонченості та дозволяє йому вписатися в будь-який кухонний інтер'єр.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативна електроплита
Бренд: Liven
Модель: DHG-600BY
Номінальна ємність: 6 л
Номінальна потужність: 2100 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна напруга: 220 В
Розмір: 410 x 315 x 230 мм
Вага: 3.5 кг
Колір: Червоний
Комплектація: Портативна плита, внутрішня ємність, скляна верхня кришка, окремий шнур живлення (включаючи перехідник), інструкція з експлуатації