Портативний массажер Xiaomi Merach NEX MR-1536

  • 12 місяців

Премія Red Dot Design 2020

Премія Red Dot Design Award — одна з всесвітньо визнаних нагород в області промислового дизайну. Саме цією нагородою був відзначений масажер Merach NEX MR-1536.

Футуристична естетика дизайну

Футуристична концепція дизайну масажера Merach полягає в усуненні всій різкості та вад. Бездоганний запатентований інтегрований дизайн створює новий образ краси та стилю.

Рівномірний розподіл сили. 4 змінні головки.

Запатентована технологія Merek NEX дозволяє рівномірно розподіляти силу високочастотної вібрації, що не тільки забезпечує подвійну стабільність та надійність, але і дозволяє ретельно масажувати фасцію, знижуючи відчуття болю і втоми.

В комплекті передбачені 4 професійні головки, призначені для догляду за різними групами м'язів і частинами тіла.

Відчуйте зростаючу міць наступного покоління

Оснащений технологією шатунної трансмісії наступного покоління 4+1 і потужнішим безщітковим двигуном, імпортованим з США, Merach NEX MR-1536 забезпечує високошвидкісну вібрацію 2200-3200 об/хв, крутний момент 600 мН·м і глибину масажу 10.5 мм.

Технологія Smart Touch на 360°

Залежно від форми кісток і м'язів масажна голівка може гнучко регулювати кут масажу і вібрацію на 360°, щоб уникнути пошкодження слабких частин м'яких тканин через потужні удари.

5-ступінчасте регулювання швидкості

Масажер Merach NEX MR-1536 суворо дотримується принципу напруження м'язів і кісток тіла та пропонує 5 рівнів наукових режимів вібрації.

Повсякденний масаж тіла або розслаблення м'язів після тренування, може знайти правильну амплітуду, щоб задовольнити різні потреби в масажі для всієї родини.

Ефективне придушення шумів

Масажер Merach оснащений запатентованою системою придушення шуму, яка може не тільки активно поглинати шум, створюваний вібрацією підшипників, але також ізолювати інші шуми усередині корпусу, так що ви зможете насолоджуватися тишею.

Оригінальний дизайн з центром ваги в передній частині

Масажер Merach заново оптимізував внутрішню структуру, перемістивши загальний центр ваги вперед.

Ви можете масажувати все тіло самостійно

Традиційні фасціоні масажери мають тільки один метод захоплення та часто вимагають допомоги людей для масажу.

У Merach NEX MR-1536 використовується всеспрямована ручка, розташована під кутом 120°, що дозволить комфортно утримувати пристрій при масажі рук, ніг, спини, шиї та інших частин тіла.

Магнітна зарядка

У Merach NEX використовується інноваційна технологія магнітної зарядки з надійною зчіпкою і, якщо ви випадково зачепите зарядний кабель в темряві, він автоматично від'єднається та вбереже масажер від падіння.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний масажер
Бренд: Merach
Модель: MR-1536
Кількість режимів масажу: 5
Швидкість передачі: 2200 ~ 3200 об/хв
Двигун: 24 В (безщітковий)
Шум двигуна: 30 дБ
Глибина масажу: 10.5 мм
Метод зарядки: Магнітна зарядка
Розмір: 170 x 59 x 155 мм
Вага: 700 г