Портативний мікроскоп Xiaomi Celestron Blue (SCXJ-001)

Давайте разом досліджувати мікросвіт

Мікроскопічний світ подібний макроскопічному світу з численними зображеннями і нескінченними формами, зі всілякими несподіваними фантазіями та небувалою красою.

Портативний мікроскоп Celestron SCXJ-001 можна завжди носити з собою, щоб досліджувати навколишній мікросвіт.

Підходить для використання в приміщенні та на відкритому повітрі

Зовнішній вигляд Celestron SCXJ-001 вишуканий та компактний, з висотою 8.9 см, діаметром 11 см і вагою 33.5 г, як дорослі, так і діти можуть легко взяти його в руки та вільно використовувати; будь то домашнє спостереження або розваги на відкритому повітрі, мікроскоп можна адаптувати до всіх сцен.

Багаторівневе регулювання яскравості

Налаштуйте джерело світла і реалізуйте багаторівневе регулювання яскравості для задоволення різних потреб спостереження.

Безступінчатий зум

Верхня ручка мікроскопа Celestron SCXJ-001, налаштована на плавне масштабування 60X-120X. Збільшення можна регулювати за бажанням, нижня ручка масштабування, може адаптуватися до фокусу при різному збільшенні.

Поставляються зрізи зразків

Що подивитися в перший раз? Команда Celestron врахувала це. На додаток до двох зразків (шматочки цибулі і скибочки бджолиного стегенця), включеним в комплект поставки, також спеціально підготовлена ​​коробка з 12 зразками з різних категорій мікросвіту.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Мікроскоп
Бренд: Celestron
Модель: SCXJ-001
Збільшення: 60X-120X
Вихідна відстань: 10 ~ 14 мм
Поле зору: 1.3 ~ 1.9 мм
Живлення: 1 батарейка AAA 1.5 В
Освітлення: Світлодіодне
Перемикач з підсвічуванням: Кнопковий
Розмір: 40 x 25 x 89 мм
Вага: 33.5 г