Портфель ALIO Premium Briefcase Grey

Портфель ALIO Business Case стане ідеальним супутником для роботи та ділових зустрічей як в офісі, так і під час поїздок. Він має кілька кишень для ноутбука, документів, особистих речей і аксесуарів. 

Органайзер виконаний з водонепроникної міцної тканини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Портфель ALIO Business Case

Портфель ALIO Business Case - це водонепроникна папка-органайзер для документів і аксесуарів, який стане ідеальним супутником для роботи та ділових зустрічей як в офісі, так і під час поїздок. 

kaco-ALIO-BriefCase

Відділення для документів

Фіксація ноутбука в кишені

Портфель ALIO Business Case має верхній клапан, який захищає документи від випадання і пошкодження. Внутрішні кишені дозволяють розсортувати важливі папери з різних відділеннях. При цьому, в органайзері можна переносити ноутбук з діагоналлю до 13.3 дюймів.

ALIO Business Case

Універсальний і стильний

Органайзер підкреслить ваш стиль

Сучасний портфель виконаний в стилі мінімалізму: він має мінімальну кількість деталей, приглушені прості кольори і класичну прямокутну форму.  Він відмінно підійде для офісних співробітників, студентів і підкреслить ваш унікальний стиль.

kaco-ALIO-Premium-Business-Folder-0-

Міцна тканина

Міцна тканина і просочення захищають від води

Застосування тканини Оксфорд забезпечує надійність і міцність виробу. Тканина володіє високими показниками водонепроникності, зносостійкості, термостійкості і міцності. Саме тому чудову якість виконання гарантує тривалий період використання виробу. Захисна просочення запобігає намоканню внутрішніх відділень при попаданні під дощ.

kaco-ALIO-BackPack

Назва: Портфель ALIO Business Case
Бренд: KACO
Тип: Портфель 
Розмір: 35х26х3 см
Матеріал: 100% поліестер
Особливості: Водонепроникний чохол, відділення для ноутбука
Колір Чорний