Порцеляновий заварник Xiaomi FINEMADING (Bone China) 370ml White

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Порцеляновий FINEMADING (Bone China) 370ml - виготовлений із кістяної порцеляни, люксової у своєму сегменті. Заварник вирізняється досконалою гладкістю, міцністю та білосніжністю.

Заварник виконаний у формі маленького глечика ємністю 370 мл зі спеціальним відділенням-ситечком для листя чаю.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Порцеляновий заварник FINEMADING (Bone China) 370ml White

"Королевська" порцеляна

Кістяна порцеляна

Кістяна порцеляна вирізняється особливою вишуканістю, тонкостінністю та просвічуваністю, що зробило її вибором аристократів.

Для виробництва такого порцелянового посуду використовується особлива глина з мікропомолом, а також певна кількість костяної золи.Завдяки високотемпературному випалу, а також специфічному складу, "кістяна порцеляна" набуває ту саму неперевершену гладкість глазурі і прозорість.

Порцеляновий заварник FINEMADING (Bone China) дизайн

Шлях до досконалості

Виробництво "Білого золота"

Кістяну порцеляну також називають "Білим золотом", тому як вона має надзвичайно м'який білий колір, а посуд з неї міцний та тонкостінний. Для виробництва такої фарфорового посуду використовується особлива глина з мікропомолом, а також певна кількість костяної золи.Випал порцелянових виробів проходить при температурі 1330 градусів. Після наноситься глазурь і виріб знову випалюють, понижуючи температуру на 100 градусів. Висока температура може призводити до зміни форми виробів, тому заварник проходять жорсткий контроль якості.

Порцеляновий заварник FINEMADING (Bone China) виготовлення

Завдяки високотемпературному випалу, а також специфічному складу, "кістяна порцеляна" набуває ту саму неперевершену гладкість глазурі і прозорість.

Функціональний дизайн

Зручне користування

Заварник FINEMADING (Bone China) відрізняється плавністю форми і мініалістічним наповненням. Спеціальний відсік для листя чаю зроблений вручну, щоб кожний з отворів мав бездоганний розмір і форму. Засипте один з варіантів чайного набору, налийте в чашу чистий прозорий напій і зігрівайтеся його теплом!

Порцеляновий заварник FINEMADING (Bone China) особливості використання

Заварник можна використовувати не лише за прямим призначенням, але і як, наприклад, молочник.

Після використання заварник FINEMADING (Bone China) легко миється під проточною водою, завдяки покриттю гладкою глазур'ю.

Порцеляновий заварник FINEMADING (Bone China)

Назва: Порцеляновий заварник FINEMADING (Bone China) 370ml White
Бренд: FINEMADING
Матеріал : Кістяна порцеляна
Розмір: Висота - 95 ± 1.5% мм, діаметр - 75 ± 1.5% мм
Вага: 240 ± 6 г
Ємність: 370 мл