Стельова лампа Xiaomi Philips Ceiling Light

Мінімалістичний, але функціональний дизайн лампи Philips Ceiling Light, забезпечує якісне освітлення, турботу про здоров'я і зручне управління. Освітлення кімнати за допомогою лампи Philips Ceiling Light стає як ніколи простим, але максимально зручним і турботливим.

Потужність лампи в максимальному режимі роботи становить 33 Вт, а інтенсивність випромінюваного світлового потоку - 3000 люмен. У мінімальному режимі  "місячного сяйва" лампа випускає світловий потік всього в 0.2 люмен.

За допомогою додатка або спеціального пульта дистанційного керування Ви зможете налаштувати різні сценарії освітлення: наприклад, спеціальні режими для перегляду фільмів, реалістичного відображення зовнішності, читання і т.д., а також режими нічного і ранкового освітлення.

Відгуки користувачів
Иван, 19.04.2018
Почему приложение для лампы такое корявое и только на китайском?
Адміністрація MIOT.UA 19.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Иван, локализованную версия приложения найдете здесь - http://www.miui.ua/files/mi-smart-home/
Анатолий, 11.03.2018
Добрый день, возможно ли подключение и управление этой лампой при помощи ассистента Google?
Адміністрація MIOT.UA 11.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анатолий, нет. Управление лампой осуществляется с помощью приложения к смартфону Mi Home.
Всі відгуки

Стельова лампа Philips Ceiling Light

Мінімалістичний, але функціональний дизайн лампи Philips Ceiling Light, забезпечує якісне освітлення, турботу про здоров'я і зручне управління. Освітлення кімнати за допомогою лампи Philips Ceiling Light стає як ніколи простим, але максимально зручним і турботливим.

Змінна колірна температура освітлення

Сонячне світло має оптимальну колірну температуру, яка забезпечує найкращу працездатність людини. Світильник Philips Ceiling Light використовує LED-світлодіоди, які мають дуже широкий діапазон налаштувань випромінюваного кольору.

Phillips Ceiling lamp

Потужність лампи в максимальному режимі роботи становить 33 Вт, а інтенсивність випромінюваного світлового потоку - 3000 люмен. У мінімальному режимі "місячного сяйва" лампа випускає світловий потік всього в 0.2 люмена.

Більшість світильників китайських виробників мають світлодіоди з холодною колірною температурою світіння, тобто вони схильні давати блакитне світло. При цьому ідеальним освітленням прийнято вважати сонячне світло, оскільки холодне світло може викликати фотокератит (сонячний опік рогівки і кон'юнктиви), катаракту та інші захворювання очей. Вплив теплих частин спектра в освітленні грає важливу роль для нормальної роботи, відтворення відтінків людської шкіри, або відпочинку. Світлодіоди Philips Ceiling Light мають високий коефіцієнт передачі кольору, за рахунок чого лампа забезпечує Вас справжнім природним світлом, запобігаючи спотворення кольорів.

Phillips Ceiling lamp

Теплий і холодний світло замість кондиціонера

Наука психофізіологія встановила чіткий взаємозв'язок між кольором навколишніх предметів, яскравістю освітлення і сприйняттям людиною температури. Холодні кольори стін і освітлення створюють відчуття прохолоди влітку, а теплі кольори і жовтувате світло дозволяють людині зігріватися взимку.

Phillips Ceiling lamp

Лампа Philips Ceiling Light може орієнтуватися по географічному розташуванню, порі року і доби, автоматично регулюючи колірну температуру, щоб випромінювати саме те світло, яке потрібне в даний момент. Цьому сприяє і пульт для Philips Ceiling Light, який визначає температуру і вологість в приміщенні і завдяки цьому може в автоматичному режимі налаштовувати кольорову температуру світла лампи.

Phillips Ceiling lamp

М'яке світло для нічної тиші

Інтелектуальна лампа Philips Ceiling Light може забезпечувати режим "місячного сяйва", який забезпечує підсвічування кімнати, якщо Ви захочете встати вночі, але при цьому не заважає сну Ваших близьких. Низька яскравість в 0.2 люмена дозволяє добре орієнтуватися в кімнаті, але при цьому абсолютно не заважає засинати.

Phillips Ceiling lamp

Налаштування сценаріїв освітлення: різне освітлення для різних ситуацій

За допомогою додатка або спеціального пульта дистанційного керування Ви зможете налаштувати різні сценарії освітлення: наприклад, спеціальні режими для перегляду фільмів, реалістичного відображення зовнішності, читання і т.д., а також режими нічного і ранкового освітлення. Миттєва зміна сценаріїв, більше інтелектуальних режимів чекають Вас!

Phillips Ceiling lamp

Управління лампою з браслета Xiaomi

За допомогою спеціального додатку можна підключити фітнес-браслет Mi Band 2 до лампи, завдяки чому світильник буде визначати стан сну, і автоматично відключатися, як тільки Ви заснете. Крім того, можна налаштувати лампу на автоматичне увімкнення, яке активується як тільки Ви заходите додому - браслет Mi Band 2 повідомить, що ви вже вдома, і в темний час доби лампа сама включить освітлення.

Phillips Ceiling lamp

Безпека і турбота про майбутнє

При виробництві світильника використані високоякісні мідні клеми і алюмінієва база, яка підвищує безпеку використання, а також виконує функцію радіатора тепла. Для боротьби з нагріванням корпусу також використана спеціальна схема розміщення LED світлодіодів. Завдяки цьому лампа практично не нагрівається, а чутливі до тепла світлодіоди не знижують яскравість світіння - заявлений час їх роботи становить 25 000 годин.

Захист від пилу рівня IP60

Світильник виконаний із захистом від пилу і комах, які можуть проникати до світла і накопичуватися всередині світильника. Для очищення Philips Ceiling Light достатньо лише змахнути з нього пил.

Монтаж його також відрізняється простотою і інноваційністю - монтаж і демонтаж світильника здійснюється за допомогою сполучної муфти, до якої кріпиться світильник. Одне рух - і лампа вже установлена.

Philips Ceiling Light

Особливості: Пульт дистанційного керування (не в комплекті)
Бренд: Philips
Канали управління: 2 каналу (Bluetooth, Wi-Fi)
Площа освітлення: 20 кв.м
Тип лампи: LED
Кількість діодів: 64
Діапазон кольорової температури: 2700 - 5700 K
Індекс передачі кольору: Ra95
Світловий потік: 3000 люмен (при 4000 K)
Вольтаж: 100 - 240 В
Потужність: 33 Вт
Сила споживаного струму: 0.5 А
Wi-Fi: IEEE 802.11 b / g / n 2.4G
Габарити (ДхШхВ): 50x50x5.4 см
Маса: 1.63 кг
Матеріал корпусу: ABS пластик

Завантаження…

Відгуки користувачів
Иван, 19.04.2018
Почему приложение для лампы такое корявое и только на китайском?
Адміністрація MIOT.UA 19.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Иван, локализованную версия приложения найдете здесь - http://www.miui.ua/files/mi-smart-home/
Анатолий, 11.03.2018
Добрый день, возможно ли подключение и управление этой лампой при помощи ассистента Google?
Адміністрація MIOT.UA 11.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анатолий, нет. Управление лампой осуществляется с помощью приложения к смартфону Mi Home.
Игорь, 06.03.2018
"Особенности: Пульт дистанционного управления" описание на сайте, а в наличие пульта нет. Поправьте описание.
Адміністрація MIOT.UA 06.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, добавили информацию на сайт.
Максим, 29.01.2018
А есть ли интеграция с Mi Home?
Адміністрація MIOT.UA 29.01.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, да.
Илья Медовый, 25.01.2018
Пульт в комплектации есть?
Адміністрація MIOT.UA 25.01.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Илья, пульт в комплекте не поставляется. Можно приобрести отдельно, найдете здесь. Однако, на данный момент, к сожалению товар не в наличии. Можно оставить заявку "Уведомить о наличии".
Владимир, 19.01.2018
Треснул плафон, возможно у вас заказать новый?
Адміністрація MIOT.UA 19.01.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Владимир, к сожалению нет. Плафоны отдельно в нашем магазине не продаются.
Андрей, 15.03.2018
Жаль что комплектующие не привозите. Тоже треснул плафон, хрупкая вещь как и в любом светильнике.
Дмитрий, 18.12.2017
Есть ли "память" у данного светильника? Я имею ввиду если его выключить через настенный выключатель, сохранит ли он настройки яркости и т.д.? P.S. и когда ожидается поставка?
Адміністрація MIOT.UA 18.12.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, да настройки уровня яркости сохраняются при включении/выключении. Поставка планируется, точные сроки на данный момент не известны.
Богдан, 18.12.2017
Как эту лампу сбросить до заводских настроек? Включение и выключение 5 раз подряд не срабатывает?
Адміністрація MIOT.UA 18.12.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Богдан, нужно делать систематично быстро и всё срабатывает :) Если останутся вопросы, Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Звуков, 27.10.2017
Есть возможность заказать этот светильник или когда появится возможность?
Адміністрація MIOT.UA 28.10.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Звуков, на данный момент возможности заказать нет, в ближайшем времени поставка не ожидается.
Александр, 07.11.2017
Привет! Первый светильник купил *ссылка удалена администрацией сайта*. Установил, понравилось. Заказал ещё 3 штуки. Классная вещь!
Алексей, 15.09.2017
Подскажите, пожалуйста, к какому приложению по подключается лампа для управления со смартфона?
Адміністрація MIOT.UA 16.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Алексей, к фирменному приложению Mi Home.
Александр Подрепный, 26.08.2017
Когда ожидается поступление?
Администрация Xiaomi.ua, 28.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, ожидаем поставку лампы на протяжении 21 рабочего дня.
Денис, 10.08.2017
Подскажите пожалуйста, ожидаются ли ещё данные светильники к поставке? Если да, то когда примерно?
Адміністрація Mi.UA, 10.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Денис, да. Ожидаем поставку в течении 30 рабочих дней.
Додати коментар