Пульт ДУ для Xiaomi Philips Ceiling Light

Пульт управління лампою Philips Ceiling Light виконаний у формі круглого диска. На його верхній стороні є 5 кнопок управління - кнопка увімкнення/вимкнення, кнопки підвищення і зниження яскравості світла, а також кнопки регулювання колірної температури - жовтого і синього кольору.

Пульт має вбудовані датчики температури і вологості, орієнтуючись на які, а також використовуючи дані про географічне місцезнаходження, відбувається автоматичне регулювання колірної температури і інтенсивності світіння лампи.

В період часу з 23:00 до 6:00 одиночне натискання на кнопку живлення пульта включає режим "місячного сяйва", який забезпечує підсвічування кімнати, якщо Ви захочете встати вночі, але при цьому не завадить Вашому сну.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Пульт дистанційного керування для Philips Ceiling Light

Мінімалістичний, але функціональний дизайн стельової лампи Philips Ceiling Light, забезпечує якісне освітлення, турботу про здоров'я, а з пультом - ще й зручне управління функціями світильника.

Пульт управління лампою Philips Ceiling Light на 33 Вт виконаний у формі круглого диска. На його верхній стороні є 5 кнопок управління - кнопка увімкнення/вимкнення, кнопки підвищення і зниження яскравості світла, а також кнопки регулювання колірної температури - жовтого і синього кольору.

hilips Ceiling Light

Пульт має вбудовані датчики температури і вологості, орієнтуючись на які, а також використовуючи дані про географічне місцезнаходження, відбувається автоматичне регулювання колірної температури і інтенсивності світіння лампи. Адже вчені-психофізіологи встановили чіткий взаємозв'язок між кольором навколишніх предметів, яскравістю освітлення і сприйняттям людиною температури. Холодні кольори стін і освітлення створюють відчуття прохолоди влітку, а теплі кольори і жовтувате світло дозволяють людині зігріватися взимку.

Phillips Ceiling lamp

В період часу з 23:00 до 6:00 одиночне натискання на кнопку живлення пульта включає режим "місячного сяйва", який забезпечує підсвічування кімнати, якщо Ви захочете встати вночі, але при цьому не завадить Вашому сну. Низька яскравість в 0.2 люмена дозволяє добре орієнтуватися в кімнаті, але при цьому абсолютно не заважає засинати.

Phillips Ceiling lamp

З пультом дистанційного керування освітлення кімнати лампою Philips Ceiling Light на 42 Вт стає як ніколи простим, але максимально зручним і турботливим.

Phillips Ceiling lamp

Матеріал: ABS-пластик
Бренд: Philips
Датчики: Температура і вологість
Регулювання: Яскравість і колірна температура
Канал зв'язку: Bluetooth