Стельова лампа Xiaomi Philips Wisdom Ceiling Lights 33 Вт

Мінімалістичний, але функціональний дизайн стельової лампи Philips Wisdom Ceiling Lights, забезпечує якісне освітлення, турботу про здоров'я і зручне управління. Лампа Philips Wisdom Ceiling Lights надає звичайній кімнаті загадковість і глибину сяйва зоряного неба, оскільки її світлорозсіювач імітує зоряне небо.

Потужність лампи в максимальному режимі роботи становить 33 Вт, а інтенсивність випромінюваного світлового потоку - 3000 люмен. В мінімальному режимі "місячного світіння" лампа випромінює світловий потік всього у 0.2 люмен.

Для зручності керування, рекомендуємо розглянути пульт дистанційного керування для Philips ламп.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стельова лампа Philips Wisdom Ceiling Lights

Мінімалістичний, але функціональний дизайн стельової лампи Philips Wisdom Ceiling Lights, забезпечує якісне освітлення, турботу про здоров'я і зручне управління. Лампа Philips Wisdom Ceiling Lights надає звичайній кімнаті загадковість і глибину сяйва зоряного неба, оскільки її світлорозсіювач імітує зоряне небо.

Mijia-LED-Ceiling-Light-MJXDD01YL

Змінна колірна температура освітлення

Сонячне світло має оптимальну колірну температуру, яка забезпечує найкращу працездатність людини. Світильник Philips Wisdom Ceiling Lights використовує LED-світлодіоди, які мають дуже широкий діапазон налаштувань випромінюваного кольору.

Mijia-LED-Ceiling-Light-MJXDD01YL

Потужність лампи в максимальному режимі роботи становить 33 Вт, а інтенсивність випромінюваного світлового потоку - 3000 люмен. У мінімальному режимі "місячного сяйва" лампа випускає світловий потік всього в 0.2 люмена.

Mijia-LED-Ceiling-Light-MJXDD01YL

Тепле і холодне світло замість кондиціонера

Наука психофізіологія встановила чіткий взаємозв'язок між кольором навколишніх предметів, яскравістю освітлення і сприйняттям людиною температури. Холодні кольори стін і освітлення створюють відчуття прохолоди влітку, а теплі кольори і жовтувате світло дозволяють людині зігріватися взимку.

Mijia-LED-Ceiling-Light-MJXDD01YL

М'яке світло для нічної тиші

Інтелектуальна лампа Philips Wisdom Ceiling Lights може забезпечувати режим "місячного сяйва", який забезпечує підсвічування кімнати, якщо Ви захочете встати вночі, але при цьому не заважає сну Ваших близьких. Низька яскравість в 0.2 люмена дозволяє добре орієнтуватися в кімнаті, але при цьому абсолютно не заважає засинати.

Mijia-LED-Ceiling-Light-MJXDD01YL

Віддалене управління лампою

За допомогою спеціального додатку можна підключити фітнес-браслет Mi Band 2 до лампи, завдяки чому світильник буде визначати стан сну, і автоматично відключатися, як тільки Ви заснете. Крім того, можна налаштувати лампу на автоматичне увімкнення, яке активується як тільки Ви заходите додому - браслет Mi Band 2 повідомить, що ви вже вдома, і в темний час доби лампа сама включить освітлення.

Mijia-LED-Ceiling-Light-MJXDD01YL

Безпека і турбота про майбутнє

При виробництві світильника використані високоякісні мідні клеми і алюмінієва база, яка підвищує безпеку використання, а також виконує функцію радіатора тепла. Для боротьби з нагріванням корпусу також використана спеціальна схема розміщення LED світлодіодів. Завдяки цьому лампа практично не нагрівається, а чутливі до тепла світлодіоди не знижують яскравість світіння - заявлений час їх роботи становить 25 000 годин.

Mijia-LED-Ceiling-Light-MJXDD01YL

Захист від пилу рівня IP60

Світильник виконаний із захистом від пилу і комах, які можуть проникати до світла і накопичуватися всередині світильника. Для очищення Philips Wisdom Ceiling Lights достатньо лише змахнути з нього пил.

Монтаж його також відрізняється простотою і інноваційністю - монтаж і демонтаж світильника здійснюється за допомогою сполучної муфти, до якої кріпиться світильник. Одне рух - і лампа вже установлена.

Mijia-LED-Ceiling-Light-MJXDD01YL

Назва: Стельова лампа Philips Wisdom Ceiling Lights
Бренд: Philips
Площа освітлення: 20 кв. м
Тип лампи: LED
Кількість діодів: 64
Діапазон колірної температури: 2700 - 5700 K
Індекс передачі кольору: Ra95
Світловий потік: 3000 люмен (при 4000 K)
Вольтаж: 100 - 240 В
Потужність: 33 Вт
Сила споживаного струму: 0.5 А
Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 G
Габарити (ДхШхВ): 51.2x5.4 см
Маса: 1.6 кг
Матеріал корпусу: ABS пластик