Придверний килимок Xiaomi 77++ Lawn texture Coffee 45x75

  • Коричневий

Доставка

Звичайна ціна

Придверний килимок призначений для чищення взуття від бруду та пилу, яке ми заносимо з вулиці. Килимок виготовлений з міцних, стійких до світла і води матеріалів. 

Жорсткий ворс

Поліпропіленовий ворс чудово очищає підошву взуття: частинки бруду з підошви потрапляють між ворсинками і надійно там фіксуються.

Гумова основа

Основа килимка виготовлена з вулканізованого каучуку, який має підвищену зносостійкість, не ковзає по підлозі і не дозволяє волозі і бруду із взуття потрапити на підлогу, затримуючи її біля основи ворсу.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Придверний пилозахисний килимок

Більшу частину року на вулицях наших міст холодно і мокро, через що підтримувати чистоту і порядок в будинку стає в кілька разів складніше і займає більше часу. Адже на підошві взуття ми заносимо в наше житло бруд і міську вологу від дощу чи снігу. Для того, щоб захистити свою квартиру від бруду, а також скоротити час на прибирання, перед вхідними дверима потрібен хороший придверний килимок.

door-mat-antidust

Ворс, що затримує пил

Жорсткий ворс відмінно чистить підошву взуття

Поліпропіленовий матеріал ворсу володіє дуже хорошою міцністю, завдяки чому він чудово очищає взуття і з нього можна формувати будь-які візерунки на килимку. Пил з підошви потрапляє між ворсинками і надійно там фіксується до чищення килима. Це позвляет уникнути рознесення пилу і запилення повітря при витиранні ніг.

door-mat-antidust

Гумова основа

Килимок не ковзає на гладкій підлозі

Основа килимка виготовлена з вулканізованого каучуку, який має підвищену зносостійкість, а також не ковзає по підлозі. Прогумована основа килимка не дає волозі і бруду із взуття потрапити на підлогу, затримуючи її біля основи ворсу.

door-mat-antidust

Тривалий термін служби

Міцні і надійні матеріали килимка

Придверні килимок призначений для чищення взуття, тому він може бути розміщений навіть на відкритому повітрі. Він не боїться прямого сонячного випромінювання або дощу - матеріали, що входять до його складу, не вицвітають і не деградують на сонці.

door-mat-antidust

Легко доглядати і легко чистити

Килимок легко очищається від пилу і бруду

Для того, щоб очистити килимок, досить дочекатися того, щоб він висох, потім перевернути його ворсом вниз і легко вибити його. Для вологого чищення можна промити килимок з використанням неагресивних миючих засобів і висушити.

Виконаний з водо- або брудовідштовхуючих матеріалів, він знизить необхідність миття підлоги в осінньо-зимовий період.

door-mat-antidust

Стильна деталь інтер'єру

Гарний килимок допоможе створити настрій інтер'єру

Правильно підібраний килимок під дверима дає уявлення про затишок і зручність всього приміщення. Підібраний за кольором і стилем, придверной килимок буде гармонійно виглядати на загальному тлі дизайну приміщення.

door-mat-antidust

Назва: Door mat 77+ Lawn texture
Бренд: 77+
Тип: Придверний килимок
Матеріал: Поліпропілен, натуральний каучук
Розміри: 75х45 см
Форма: Прямокутник
Колір: Коричневий