Принтер Xiaomi Youdao (DHP510)

Ваші фотографії «оживають»

Принтер Youdao (DHP510) призначений для друку 6-дюймових (100 × 148 мм) фотографій. Він може друкувати фотографії з мітками доповненої реальності, за рахунок яких при наведенні камери смартфона на фото, ви побачите відеоролик зі звуком тривалістю 3-60 секунд відтворений з хмарного сховища.

Триколірний сублімаційний друк

У Youdao (DHP510) застосовується технологія триколірної сублімації. Друкуючі головки в принтері переносять триколірний барвник на стрічці на фотопапір при нагріванні. Кожен основний колір може формувати 256 рівнів. Поєднання трьох кольорів може генерувати 16.7 мільйонів кольорів, роблячи кольори фотографії більш реалістичними.

Крім того, в процесі друку фотографія покривається захисною плівкою, щоб максимально захистити її від попадання фарби та повітря. Плівка є водонепроникною, бризкозахисною, не окислюється, не залишає відбитків пальців, і не буде вигоряти після тривалого зберігання.

Оптимальний розмір фото

6-дюймова фотографія — це найбільш часто використовуваний розмір фотографій в нашому житті: її можна помістити в фоторамку і поставити на робочий стіл, повісити на стіну для прикрашання будинку або помістити в альбом, щоб зберегти її належним чином.

Кілька способів підключення

Принтер Youdao підтримує кілька способів підключення: швидке підключення до друку при наявності Wi-Fi, включення режиму прямого підключення принтера, коли Wi-Fi відсутній. Крім того, пристрій підтримує можливості друку зі смартфонів, планшетів і комп'ютерів.

Витривалий акумулятор

Принтер має вбудований акумулятор, підтримує зарядку через USB і може надрукувати близько 40 фотографій без підзарядки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Фотопринтер
Бренд: Youdao
Модель: DHP510
Технологія друку: Триколірний сублімаційний друк
Роздільна здатність друку: 300 х 300 точок на дюйм
Розмір фотографії: 100 х 148 мм (6 дюймів)
Швидкість друку: Близько 59 с / 2 аркуша фотопаперу
Ємність лотка для паперу: 40 фотографій
Ємність акумулятора: 2300 мАг, 10.8 В, 24.84 Вт / г
Повна зарядка: Досить для друку ~ 40 фотографій
Інтерфейс: Type-C
Вхідні параметри: 20В-2А
Спосіб зарядки Стандартний адаптер / адаптер PD
Розмір 205 x 124.6 x 85.4 мм
Вага: 1.4 кг