Рюкзак Transformers Bumblebee Polyhedron Backpack Yellow

Ультрасучасний рюкзак в стилі трансформерів

Стильний ультрасучасний рюкзак трансформер Bumblebee розроблений для любителів сучасних гаджетів і технологій. Його яскравий та помітний дизайн нагадує грані дорогоцінного каменю та виглядає дуже стильно і сучасно.

Виготовлений рюкзак з комбінації якісних та надійних матеріалів: дуже міцного полікарбонату, етиленвінілацетату (EVA) і шкіри. Що зовні, що всередині рюкзак виглядає шикарно. Об`єм рюкзака 16 літрів, тому в ньому можна розмістити одяг, гаджети, різну аксессуаріку, все найнеобхідніше для роботи, навчання, відпочинку.

Рюкзак має м'які регульовані ремені та додатковий ремінець для фіксації виробу на ручці дорожньої валізи.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ідеальний рюкзак для сучасного користувача

У сучасному ритмі життя, дуже часто доводиться брати з собою багато речей, гаджетів, літератури. Все найнеобхідніше для роботи, навчання, відпочинку можна розмістити в ультрасучасному рюкзаку Transformers Bumblebee.

Рюкзак Transformers Bumblebee Polyhedron Backpack в двух расцветках

Натхненні трансформерами

Рюкзак ліцензований відомим виробником іграшок та настільних ігор «Hasbro», який володіє правами Transformers з 1982 року. Фірмовий логотип трансформерів, який красується у верхній частині рюкзака, став одним з центральних елементів дизайну. Рюкзак ніби готовий в будь-який момент трансформуватися в відомого героя фільму «Бамблбі».

Рюкзак Transformers Bumblebee Polyhedron Backpack бамблби

Стильний дизайн і максимальний комфорт

Неодмінно варто відзначити такий сміливий дизайн, який виглядає як грані дорогоцінного каменю, він немов потужний панцир, який захищає внутрішній вміст від впливу зовнішнього середовища. Кожен елемент дизайну продуманий до дрібниць і здатний викликати у користувача не тільки асоціацію з фантастичним поколінням трансформерів, а й забезпечити максимальний комфорт сучасному користувачеві.

Рюкзак Transformers Bumblebee Polyhedron Backpack на пьедестале

Поєднання якості та міцності

Полікарбонат

Виготовлений рюкзак з комбінації дуже якісних і міцних матеріалів, які забезпечать надійний захист вмісту виробу. Навіть злива йому байдужа. Адже він виконаний з міцного полікарбонату, який відрізняється високими показниками міцності, зносостійкості, прекрасними термо - і теплоізоляційними характеристиками. Ваші речі за ним «як за кам'яною стіною».

Рюкзак Transformers Bumblebee Polyhedron Backpack материал

Водостійкий та гнучкий EVA матеріал

Крім того, один з шарів рюкзака виготовлений з EVA матеріалу, якому властиві такі характеристики: водостійкість, еластичність та пружність, а також здатність зберігати тепло. EVA матеріал стійкий до впливу грибків і бактерій.

Рюкзак Transformers Bumblebee Polyhedron Backpack элементы конструкции

Внутрішнє оздоблення зі шкіри

Внутрішнє оздоблення рюкзака зі штучної шкіри безперечно залишає приємне враження. Все зроблено настільки професійно і майстерно, що він цілком гідний «вищої ліги» сучасних рюкзаків.

Рюкзак Transformers Bumblebee Polyhedron Backpack внутренние отделения

Досить місця для сучасних гаджетів

Внутрішній об'єм рюкзака - 16 літрів. У ньому достатньо місця для того, щоб розмістити ноутбук, планшет, періодичну літературу, павербанк, аксесуари і щось з одягу. Внутрішнє відділення має кілька секцій, кишеньок, щоб ви могли максимально ергономічно розмістити свої гаджети.

Рюкзак Transformers Bumblebee Polyhedron Backpack гаджеты

Високоякісні застібки доповнюють образ стильного та міцного рюкзака. Transformers Bumblebee Backpack - рюкзак, в якому ваші речі знаходяться ніби під потужним захистом броні трансформера.

Рюкзак Transformers Bumblebee Polyhedron Backpack парень с рюкзаком

Тип: Рюкзак
Бренд: Transformer's
Матеріал рюкзака: Полікарбонат (PC), EVA матеріал, штучна шкіра
Ємність: 16 літрів
Розміри: 53 см х 35 см х 16 см (розмір може незначно відрізнятися)
Колір: Жовтий