Пристрій для вивчення англійської мови Xiaomi NetEase Youdao 4G White

  • Білий
  • 24 місяця

Великий сенсорний екран

Пристрій для вивчення англійської мови оснащенний 5.05-дюймовим сенсорним екраном, має розмір 132.5 х 55.5 х 8.6 мм, важить 105 г.

Навчальний посібник NetEase

Youdao 4G в якості навчального посібника для вивчення англійської мови має безліч вбудованих додатків для навчання, в тому числі словник NetEase.

Адаптує контент під вашу дитину

Youdao 4G адаптує навчальний контент відповідно до віку і рівня володіння англійською мовою та фокусується на сценаріях вивчення англійської мови на слух, спілкування, читання та написання, щоб поліпшити здатність до вивчення англійської у всіх аспектах.

Використовуйте інтелектуальну систему оцінки, щоб точно оцінити рівень і адаптувати курс розмовної мови, покладатися на потужну технологію штучного інтелекту і автоматично коригувати план навчання та прогрес у відповідності з періодичним звітом про навчання. Після завершення курсу рівень мови може бути чітко визначений.

Зручна форма вивчення англійської мови

Домашня сторінка забезпечує швидкий пошук слів, що зручно для дітей і батьків, підтримує запит введення, переклад фотографій і голосовий запит, що зручно для різних груп людей. Містить розширенний англо-китайський словник Collins, з більш авторитетними перекладами, великим і повним тезаурусом.

Обмеження на установку сторонніх додатків

Youdao 4G обмежує установку та використання ігор і сторонніх додатків, таких як King Glory, Youku і Taobao. Однак наявність повної версії додатків, таких як QQ, WeChat і NetEase Cloud Music, дозволяє дітям щодня спілкуватися зі своїми друзями.

Батьківський контроль

Крім того, батьки можуть використовувати функцію віддаленого налаштування часу додатку, генерувати звіт по використанню пристрою. Крім того, підтримується можливість отримувати інформацію про місцезнаходження дитини в режимі реального часу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Пристрій для вивчення англійської мови
Бренд: QIN
Модель: Qin2
Екран: Сенсорний РК-екран
Розмір екрану: 5.05"
Підтримка мобільних мереж: 2G/3G/4G
Wi-Fi: Підтримка мережі 2.4G
Вбудована пам'ять: 32 ГБ
Розмір: 132.5 х 55.5 х 8.6 мм
Вага: Около 105 г
Колір: Білий