Проекційний екран Xiaomi XGIMI 100" 16:10 (P122S)

Проекційний екран необхідний для отримання зображення на екрані високої якості. Саме висока якість виконання всіх складових елементів конструкції і характеризує проекційні екрани XGiMi.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Проекційний екран XGiMi 100' 16:10

Високоміцний матеріал

Проекційний екран необхідний для отримання зображення на екрані високої якості. Саме висока якість виконання всіх складових елементів конструкції і характеризує проекційні екрани XGiMi. Оригінальна телескопічна (висувна) конструкція екрана, забезпечить максимальний комфорт при його використанні.

Підготовка до перегляду улюбленого кіно за кілька секунд

Телескопічна конструкція екрана XGiMi 100 "16:10 на тринозі, дозволить Вам всього за кілька секунд підготувати проекційний екран для наради, презентації або перегляду улюблених кінострічок з чудовою якістю зображення (1080P Full HD), без необхідності застосування додаткових деталей та аксесуарів для його установки.

Високоякісний матеріал екрану

Проекційний екран поєднує в собі високоякісні матеріали. Нижня частина екрану XGiMi 100 "виготовлена з алюмінієвого сплаву. У структуру конструкції проекційного екрану так само входить високоміцний матеріал - полікарбонат (PC). Особливостями полікарбонату, є: високий рівень термостійкості, ударної міцності та при цьому легка вага. Застосування перерахованих вище матеріалів забезпечить тривалий термін служби екрану.

Зображення в 1.2 рази яскравіше і чіткіше

Проекційне полотно характеризують два основних параметри: коефіцієнт посилення (відображення) і кут огляду. Саме коефіцієнт посилення - це основний параметр, який впливає на якість зображення. При прямій проекції значення даного коефіцієнта варіюється від 1 до 1.2. Коефіцієнт посилення екрану XGiMi 100 "прийнятий за 1.2 (прекрасно підійде для освітлених офісів, залів, аудиторій, кімнат) - забезпечить високу якість зображення та чудову передачу кольорів.

Кут огляду даної моделі проекційного екрану складає 160 градусів - це дуже зручно, якщо в аудиторії, кімнаті знаходиться велика кількість глядачів.

Чорна облямівка, яка розташована по периметру полотна XGiMi 100 ", необхідна для посилення сприйманого рівня контрастності зображення. Формат екрану XGiMi 100 "(співвідношення сторін) 16:10. Це широкий формат, який призначений для комп'ютерів, ноутбуків і застосовується в професійній техніці, як правило для проведення презентацій, перегляду фільмів і т.ін.

Визначення необхідної діагоналі екрану

При співвідношенні сторін екрану 16:10, для забезпечення найбільш оптимального сприйняття зображення на екрані, відповідно до Міжнародного стандарту InfoComm, діагональ проектованого екрана визначається наступним чином:

Необхідно розділити довжину приміщення на 2.

Легкість і портативність

Вага екрану XGiMi 100 "становить всього 10,5 кг. Незалежно від того куди Ви плануєте їхати: в офіс, в парк, додому, на виставку або в розважальний центр, завдяки портативності проекційного екрану XGiMi 100 "Ви завжди зможете взяти його з собою.

Тип: Проекційний екран на тринозі
Бренд: XGIMI
Розмір: 215.3 x 134.6 см
Формат полотна: 16:10
Коефіцієнт посилення полотна: 1.2
Кути огляду полотна: 160°
Додатково: Механізм повернення та система фіксації полотна