Огляд: XGiMi Z4 Aurora – невже мультимедіа-проектор може бути настільки багатофункціональним?!

  • 21.03.2017
  • 1941

XGiMi Z4 Aurora проектор

Відмінно підійде, як для будинку, так і для офісу. Яскравість 700 ANSI lumen і підтримка управління жестами. Можливість перемикання меню на англійську або російську мову, плюс підтримка трансляції відео з Інтернету. Спеціальний «бізнес-режим» і можливість Інтернет-серфінгу.

XGiMi Z4 Aurora Інтернет-серфінг

Фух, я нічого не забув? Так, ще й крута «фішка», що перетворює пульт ДК проектора в ігровий контролер. Ні, функцій і можливостей у XGiMi Z4 Aurora настільки багато, що без детального ретельного огляду тут не обійтися!

Упаковка та комплектація

XGiMi Z4 Aurora упаковка

Упаковка проектора, крім того, що виглядає шикарно, ще й досить практична. Стильна чорна коробка, трохи блискуча зовні та двох'ярусна всередині. Верхній ярус займає безпосередньо сам проектор, а нижній - три окремих чорних картонних коробочки з його аксесуарами.

XGiMi Z4 Aurora коробка

У комплектацію XGiMi Z4 Aurora входить все необхідне: довгий кабель живлення, адаптер живлення, опора та кріплення для монтажу (на штатив, на стельовий тримач тощо), а також пульт дистанційного керування й невеликий шнур USB/Micro USB (для підзарядки пульта).

XGiMi Z4 Aurora кріплення

XGiMi Z4 Aurora кабель

XGiMi Z4 Aurora адаптер та пульт

Плюс інструкція англійською мовою.

Дизайн і конструкція

XGiMi Z4 Aurora дизайн і конструкція

Габаритні розміри пристрою 196x196x50 мм, вага – 1.2 кг. З естетичної точки зору проектор виглядає просто відмінно, його компактний форм-фактор чудово вписується в кращі традиції сучасного «хай-тек» дизайну.

XGiMi Z4 Aurora зовнішній вигляд

З конструкторського боку все теж знаходиться на досить високому рівні. Творці не тільки не забули додати надійний захисний затвор для лінзи проектора та спеціальні ніжки, що протистоять ковзанню – вони примудрилися розмістити на відносно невеликій тильній поверхні гаджета цілий арсенал портів!

XGiMi Z4 Aurora проти ковзання

XGiMi Z4 Aurora затвор проектора


XGiMi Z4 Aurora забезпечений наступними роз'ємами: HDMI 1, HDMI 2, USB 3.0, USB 2.0, LAN, AV, DC IN і портом S/PDIF для навушників. Вражає, чи не так?

XGiMi Z4 Aurora порти

Чутливий сенсор зверху проектора забезпечує вмикання/вимикання пристрою та підтримує функцію контролю жестами. За допомогою цієї інноваційної «фішки» ви зможете відчути себе «ді-джеєм» - перемикати аудіо-треки або регулювати їх гучність виключно рухами рук над сенсорним елементом проектора.

Технічні характеристики

XGiMi Z4 Aurora технічні характеристики

Завдяки старанням китайських інженерів XGiMi Z4 Aurora володіє більш ніж гідними технічними параметрами. Крім згаданої вище яскравості 700 ANSI lumen, проектор може похвалитися 2GB DDR3 оперативної та 16GB EMMC вбудованої пам'яті, чотирьохядерним процесором з частотою 1.5 ГГц, високоточним електронним фокусуванням (до 0.06 градусів), акустикою Harman/Kardon, а також вражаючим строком служби (до 30 000 годин).

При цьому пристрій підтримує Wi-Fi та Bluetooth 4.0.BLE, і має рівень шуму <30 дБ. Яскравості проектора цілком вистачає для того щоб транслювати якісну картинку не тільки в темряві, але й при відносно яскравому «денному» освітленні.

XGiMi Z4 Aurora Ширков

XGiMi Z4 Aurora нічне освітлення

XGiMi Z4 Aurora освітлення

Але це якщо оперувати суто технічними термінами. А тепер давайте вже, нарешті, поговоримо про функціональну різноманітність проектора.

Практичне використання

XGiMi Z4 Aurora практичне використання

Під час наших тестів ми проектували зображення на проекційний екран XGIMI 100 '16:10. Цей аксесуар, за рахунок своєї складаної ніжки і надійної конструкції, виявився дуже зручним і ідеально підійшов до проектора XGiMi Z4 Aurora.

XGiMi Z4 Aurora проекційний екран

Фокусується проектор дуже просто: потрібно лише перемкнути пульт дистанційного керування на режим fn (за допомогою спеціальної кнопки на пульті) і, керуючи кнопками гучності, налаштувати чіткість зображення (світловий індикатор пульта ДК при цьому змінить свій колір на синій).

XGiMi Z4 Aurora режим fn

XGiMi Z4 Aurora фокусування

З інших цікавих особливостей, пульт підтримує голосове управління і забезпечений технологічним отвором для перезавантаження (Reset).

XGiMi Z4 Aurora пульт ДК

Крім того, якщо 4-5 секунд інтенсивно потрясти пульт, він перейде в режим «комп'ютерної миші» - на екрані проектора з'явиться спеціальний курсор, за допомогою якого можна керувати елементами меню.

XGiMi Z4 Aurora курсор

Початкове меню проектора складається з чотирьох основних розділів: Youtube, Web-Browser для Інтернет-серфінгу, магазин додатків Aptoide і File Manager.

Якщо перейти в самий правий край меню, ми знайдемо там іконки налаштувань і ярлики додатків, які ви встановили.

XGiMi Z4 Aurora меню додатків

Якщо перейти в нижню частину меню, з'явиться ще одна фішка «швидке меню». Сюди ви можете перемістити найпотрібніші вам додатки, які ви завжди зможете швидко відкрити, не переходячи до основного меню, де вони розташовані.

XGiMi Z4 Aurora швидке меню

Якщо переміститися в ліву частину меню, то можна отримати підміню основних роз'ємів.

XGiMi Z4 Aurora меню роз'ємів

А тепер давайте, почнемо розбирати функції та «фішки» цього потужного проектора по порядку.


Взаємодія з Wi-Fi
XGiMi Z4 Aurora прекрасно взаємодіє з бездротовою Wi-Fi-мережею. Підключити проектор до мережі дуже просто та зручно. У розділі Network Setup обираєте пункт Wi-Fi Setup, і просто прямуєте за його вказівкам. Крім того, проектор може перетворюватись на точку доступу Wi-Fi. Головне встановити відповідні параметри в цьому ж розділі (Network Setup).

XGiMi Z4 Aurora відео

XGiMi Z4 Aurora сайт


Keystone correction (Корекція трапеції)

XGiMi Z4 Aurora корегуваня трапеції

На нашу думку, одна з найбільш корисних і потрібних функцій XGiMi Z4 Aurora. Дозволяє підлаштувати та відрегулювати положення проектованої картинки. Відмінна функція, яка дозволяє домогтися комфортного положення зображення, навіть якщо у вас немає можливості встановити проектор рівно. Коригування здійснюється за рахунок зміни положення картинки, в прив'язці до кожного з чотирьох кутів проектованого зображення.

XGiMi Z4 Aurora проекція

XGiMi Z4 Aurora корегування положення


Desktop Version (Версія робочого столу)
Дозволяє перемикати проектор зі звичайної версії на бізнес-версію.

XGiMi Z4 Aurora бізнес-версія

У режимі бізнес-версії проектора стають доступні стандартні робочі файли форматів Word, PDF тощо.

XGiMi Z4 Aurora бізнес-версія

Інше кажучи, завдяки цій функції користувач може перетворити домашній проектор в потужний бізнес-презентаційний апарат. Як бачите, XGiMi Z4 Aurora відмінно підходить, як для використання в будинку, так і для презентацій в офісі.
 

3D gesture switch (Активація підтримки жестів)

XGiMi Z4 Aurora підтримка жестів

Даний режим активує або дезактивує можливість управління жестами, про яку ми писали вище.
 

Синхронізація зі смартфоном
В проекторі реалізована не одна можливість синхронізації пристрою зі смартфоном власника:
1) У розділі Network Setup, за допомогою функції Miracast для Android і AirPlay для iOS, при увімкненій на смартфоні функції «віддалений монітор», можна пов'язати ці два гаджета воєдино. При цьому проектор стане чимось на зразок «віддаленого робочого стола», який буде відображати все, що відбувається на синхронізованому смартфоні.

XGiMi Z4 Aurora смартфон

2) За допомогою мобільного додатку XGIMI Assistant можна синхронізуватися з XGiMi Z4 Aurora і перетворити свій смартфон на повноцінний пульт управління проектором.

XGiMi Z4 Aurora додаток

XGiMi Z4 Aurora контроль

Транслювати фото та відео зі смартфона за допомогою проектора «без проблем»? «Подорожувати» Інтернетом у пошуках потрібного контенту? Насолоджуватися відео з Youtube? Елементарно!

XGiMi Z4 Aurora трансляція зі смартфона

XGiMi Z4 Aurora відео зі смартфона

Projection Mode Setup (Положення проекції) Цей пункт розділу Projection Setup дозволить власнику, за своїм бажанням, змінювати положення зображення на екрані. Можна, наприклад, перегорнути зображення на 90 або на 180 градусів.

XGiMi Z4 Aurora проекція

Дуже корисна штука, якщо, наприклад, ваш проектор закріплений на стелі «вниз головою».
 

3D-зображення
XGiMi Z4 Aurora не просто підтримує 3D-зображення - він здатний конвертувати 2D-відео в 3D і, відповідно 3D в 2D! В даному фотоогляді показати всі плюси даної «фішки» технічно неможливо, але повірте, виглядає воно дуже непогано!
Підтримка електронних розваг
Завдяки вбудованому в пульт дистанційного керування гіроскопу, користувач може грати на проекторі в певний тип ігор. Для цього потрібно перевести пульт в режим fn, перетворивши його на своєрідний джойстик.

Висновок

XGiMi Z4 Aurora мультімедіа

XGiMi Z4 Aurora - це дуже потужніший багатофункціональний проектор, який відмінно підійде, як для квартири, так і для офісу. У той час, як плюсів у пристрою «вагон», ми не знайшли жодного мінусу проектора. Напевно, тому, що їх просто немає!

XGiMi Z4 Aurora пульт ДК

Інші новини