Викрутка Wowstick настільки ж темпераментна, як і ручка британської королеви!

 • 20.03.2017
 • 1988

викрутка Wowstick 1FS ручка Parker

У 1962 році британська королева Єлизавета II призначила Parker Pen Company офіційним постачальником письмового приладдя для королівської сім'ї.

Понад 100 років ручка Parker тішить своїм чудовим виконанням і якістю, і залишається символом розкоші та елітарності.

Відомий композитор Пуччіні, британський письменник Конан Дойль, китайська письменниця Чжан Айлін користувалися пір'яною ручкою Parker.

викрутка Wowstick 1FS Parker використовуэться багатьма творчими людьми

викрутка Wowstick 1FS Parker 51

Дивно, але в Китаї є викрутка, настільки ж відома в своїй індустрії як і ручка Parker!

Розумна викрутка Wowstick 1FS відрізняється своєю витонченою формою, матовою сріблястою металевою поверхнею і невеликою вагою.

Розмір алюмінієвого корпусу і сучасний ергономічний дизайн роблять викрутку зручною в роботі, а плавність форм і твердість матеріалу дивують своїм незвичайним поєднанням. Викрутка виглядає строго і одночасно багато, увібравши в себе «залізний» характер інженерів компанії Xiaomi.

викрутка Wowstick 1FS

Традиційна викрутка часто буває громіздкою і грубою, з пластиком, ізолюючим деревом, гумою, металевою ручкою тощо. Стандарти якості таких викруток не завжди витримуються при виготовленні продукту. Викрутка Wowstick 1FS не входить до їх числа. Адже вона шикарно працює з найдрібнішими деталями смартфонів, iPAD’s, ноутбуків і цифрових камер.

викрутка Wowstick 1FS працює з найдрібнішими деталями

Викрутка Wowstick допоможе при роботі з десятками тисяч моделей, не відбираючи у Вас зайві сили та енергію!

Для тих, хто займається моделюванням і роботою з дрібними деталями, Wowstick 1FS викрутка - справжня знахідка! Адже, щоб отримати завершений витвір мистецтва знадобляться місяці кропіткої праці.

викрутка Wowstick 1FS чудова для моделювання

Закупівля сировини, тривалий виробничий процес, щоденна робота майстрів - все це є невід'ємною частиною створення якісного продукту, ціна якого часом досягає тисяч і навіть десятків тисяч доларів. Не віриться, що хтось може дозволити собі грубе поводження з таким предметом, використовуючи звичайну класичну викрутку.

викрутка Wowstick 1FS у роботі

Точність в роботі з дрібними деталями електроніки

Викрутка Wowstick 1FS з 6-біт насадками має дивовижну точність, яка так необхідна в роботі з дрібними деталями електроніки.

Wowstick 1FS забезпечена двобічної кнопкою керування, завдяки якій можна автоматично вкручувати або викручувати нещільно закручені кріплення. Також, при натисканні на кнопку, автоматично включаються світлодіоди, підсвічуються робочу зону.

При роботі з викруткою в «ручному» режимі, надійний храповик чітко фіксує насадку, не даючи їй випасти під час роботи. Крім цього, подвійний крутний момент – 0.2/3 Нм протистоїть м'язової втомі при тривалому використанні. Широкий вибір насадок для смарт-викрутки Wowstick 1FS, дозволить Вам полагодити багато пристроїв.

викрутка Wowstick 1FS чітка фіксація

Викрутка поставляється в білій коробці, а всередині ергономічного футляра зручно розміщуються як сам пристрій, так і насадки для нього: 6-біт + 1 гвинтів-насадка подовжувач для бітів. Насадка-подовжувач створена з легованої сталі S2 для різних сценаріїв застосування.

Компактні і зручні викрутки розроблені в практичному форм-факторі, що дає можливість завжди носити гаджет з собою - в сумочці, рюкзаку або навіть в кишені! Все продумане для того, щоб Ви змогли самостійно усунути неполадку відразу на місці, без зайвих пошуків потрібного інструменту і очікування на чиюсь допомогу.

викрутка Wowstick 1FS форм-фактор

Що стосується світлодіодів, які висвітлюють робочу зону - їх LED-підсвітка якісна і комфортна. Під час роботи чітко висвітлюється потрібна область дії, що викликає велике почуття подяки конструкторам Xiaomi.

Відзначимо, що магнітні кріплення, які тримають насадки, дуже надійні в усіх аксесуарах викруток. Магнітні гнізда чохла 1FS досить міцні, щоб утримувати насадки на місцях, навіть якщо Ви будете трясти або перевертати аксесуари.

викрутка Wowstick 1FS працює з дрібною електронікою

Розкрутити або закрутити свій смартфон, підтягнути гвинтик в будильнику або сонцезахисних окулярах, виконати необхідний дрібний ремонт без застосування масивних викруток або надмірних зусиль - все це легко зробить викрутка Wowstick 1FS.

Wowstick 1FS - беззаперечний символ якості

Якби Ви не знали, що перед Вами викрутка Wowstick 1FS, цілком ймовірно, що Ви сплутали б її з розкішною ручкою Parker!

Древні казали: щоб добре працювати, потрібно отримувати від роботи прибуток.
Хороша викрутка, як і класична ручка Parker, є символом якості, здатним підтвердити свою високу репутацію і протидіяти часу.

Творіть свої шедеври легко і невимушено з викруткою Wowstick 1FS!

Інші новини