XGiMi H1 – потужний портативний проектор для домашнього кінотеатру

  • 15.03.2017
  • 1956

H1-Home-Theater

Число людей, які використовують свої смартфони, планшети та ноутбуки для роботи з медіа, постійно зростає. Для цієї групи людей сучасний проектор представляє набагато більше можливостей у порівнянні з традиційними телевізорами, надаючи значно більший екран при менших загальних розмірах. Новий проектор Н1 від XGiMi - це найкраще, що може запропонувати портативний проектор.

Модель XGiMi Н1 в даний час доступна для попереднього замовлення через кампанію по збору коштів на Indiegogo.

Проектор має розмір середнього Bluetooth-динаміка і може проеціювати картинку якості 1080р на екран діагоналлю до 300 дюймів. До того ж він ще може якісно відтворювати звук. Найкраще в класі звучання забезпечують компоненти всесвітньо відомої фірми Harman/Kardon. Управляє девайсом система Android, яка робить проектор самодостатнім домашнім кінотеатром.

Просте управління настройками екрану

Установка проектора може бути неприємним завданням, особливо коли мова йде про налаштування зображення під кутом. XGiMi Н1 має автоматичне регулювання кадру, досить ефективне для того, щоб з мінімальними зусиллями отримати чітке зображення, відповідне розмірам екрану. Це величезна перевага, особливо якщо приміщення маленьке і проектор може бути встановлений тільки в незручному місці.

Якість зображення хороша – картинка чітка і ясна, з яскравими, насиченими кольорами. Звичайно, це не той проектор, який зможе забезпечити комфортну яскравість при великому світловому потоці денного світла. Тому не варто очікувати від Н1, що його можна буде використовувати в середині сонячного дня при відкритих вікнах.

Xgimi H1900 ANSI люмен ефективні в розумних межах, наприклад, при використанні проектора в кімнаті з заштореними вікнами, а також увечері. Слід пам'ятати, що більшість проекторів для домашніх кінотеатрів, які дорожче Н1 на 500-1000 доларів, також не зможуть забезпечити гарну картинку при яскравому освітленні.

Одним з небагатьох мінусів проектора є відсутність на його об'єктиві лінзи зумування (збільшення/зменшення) зображення. Тобто, для того, щоб збільшити або зменшити зображення на екрані, доведеться фізично перемістити сам проектор ближче або далі від екрану. Крім того, через конструктивні особливості, у проектора немає висувних ніжок, які регулюють його нахил, а значить – і кут атаки світлового потоку на екран.

Android на борту

XGiMi має дуже серйозну відмінність від інших проекторів, яка вже давно доступна для смарт-телевізорів – наявність операційної системи Android, з доступом до безлічі послуг і додатків, таких, як Netflix і Plex. В інших проекторах подібні можливості відкриваються лише при підключенні зовнішнього пристрою.

Інтерфейс являє не стандартний AndroidTV, а власну оболонку, яку зручно використовувати на великому екрані. Оболонка XGiMi дуже зручна, що відрізняє її від оболонок AndroidTV, які розраховані на невеликий екран. Особливо корисний Bluetooth пульт дистанційного керування, який йде в комплекті з проектором.

Xgimi H1

Н1 має свій власний процесор, 3 Гб оперативної пам'яті, а також широкий спектр роз'ємів для підключення, включаючи два порти HDMI, один USB 2.0 і один порт USB 3.0, а також Ethernet-порт для підключення до інтернету. Крім усього іншого, проектор має вбудований Wi-Fi модуль. Таке різноманіття комутаційних можливостей означає, що для роботи достатньо лише електричної розетки і будь-якого джерела інформації, наприклад інтернету, зовнішнішнього накопичувача або внутрішньої пам'яті. Це докорінно відрізняє Н1 від типових проекторів для домашніх кінотеатрів.

Xgimi H1Автономний звук

Крім зовнішнього джерела звуку, який повинен використовуватися разом з проектором, Н1 отримав вбудовану акустику від всесвітньо відомої фірми Harman/Kardon. Лотогип цієї торгової марки прикрашає передню панель проектора, а сам динамік дуже добре вписується в дизайн пристрою.

Динамік чисто і чітко відтворює діалоги з фільмів, а також радує багатством звукової палітри при прослуховуванні музики. Акустика від Harman/Kardon значно перевершує вбудовані динаміки більш дорогих проекторів. Крім того, Н1 може виступати в якості Bluetooth-динаміка для вашого смартфона. Для цього досить об'єднати по Bluetooth проектор зі смартфоном, і Ви отримаєте мобільну звукову систему.

Саме завдяки наявності вбудованого аудіо Н1 є портативним, але при цьому повноцінним домашнім кінотеатром.

Xgimi H1Візьміть його з собою

XGiMi Н1 трохи більший за розміром, ніж класичні портативні проектори. Але він все ж відноситься до класу портативних і мобільних пристроїв, оскільки, незважаючи на зовнішні розміри, має невелику масу. Н1 поєднує функції проектора і Bluetooth-колонки, будучи корисним гаджетом, який можна взяти в гості до друзів, або навіть в подорож.

На платформі по збору коштів на Indiegogo компанія XGiMi пропонує чохол для транспортування, але перевезення проектора без чохла також не викличе ніяких труднощів. А інтегрована кришка захисту об'єктиву подарує впевненість у тому, що оптика не отримає пошкоджень.

Хоча Н1 досить малий, щоб упакувати його в валізу і дивитися улюблені фільми в готелях, це, безумовно, дещо екстремальний варіант використання проектора. Він більше підійде для поїздки на власній машині, щоб увечері, використовуючи біле простирадло і живлення від Вашого авто, влаштувати невеликий кіносеанс.

Xgimi H1Висновки

За деякими параметрами Н1 не так гарний, як більш дорогі домашні кінотеатри від великих брендів, таких як Epson і BenQ, особливо, якщо йдеться про якість картинки. Але Н1 - це універсальний пристрій, який підійде великій кількості людей. Все залежить від того, для яких завдань Ви шукаєте проектор. Якщо Вам потрібен великий яскравий екран, з безліччю гнучких налаштувань, хорошим звуком, значною обчислювальною потужністю і широкими можливостями підключення - XGiMi Н1 стане кращим вибором за такою ціною.

Джерело

Інші новини
XGiMi H1 – потужний портативний проектор для домашнього кінотеатру
XGiMi H1 – потужний портативний проектор для домашнього кінотеатру
  • 15.03.2017
  • 1957
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини