Джей Чоу обирає навушники 1MORE Triple Driver Over Ear!

  • 10.03.2017
  • 1550

1MORE Triple Driver Over Ear навушники

Як ви вже знаєте, Xiaomi змогла в черговий раз струснути індустрію акустики, створивши елітні навушники 1MORE Triple Driver Over Ear. Модель вийшла настільки вдалою, що стильний гаджет відзначив один з найпопулярніших азіатських музикантів у світі – Чжоу Цзелунь, також відомий як Джей Чоу. Так-так, ви не помилилися – це той самий харизматичний Като з фільму «Зелений Шершень» 2011 року та Лі з «Ілюзії Обману 2». І не просто відзначив, а інвестував в їх розробку та зайняв пост креативного директора 1MORE!

1MORE Triple Driver Over Ear Джей Чоу

Так за що ж цей всесвітньо відомий музикант, співак, композитор і актор обрав навушники 1MORE Triple Driver Over Ear? Може йому сподобався дизайн, вразила конструкція або він був вражений феноменальною технічною «начинкою» пристрою? Давайте розбиратися!

1MORE Triple Driver Over Ear дизайн

По-перше, навушники поставляються в стильній коробці, внутрішня частина якої прикрашена малюнками, стилізованими під креслення та схеми етапу розробки 1MORE Triple Driver Over Ear. Візуально виглядає дуже круто. Усередині коробки знаходиться спеціальний овальний компактний бокс-чохол, в якому, безпосередньо, і зберігаються навушники.

1MORE Triple Driver Over Ear коробка

Слід зазначити, що навушники складені досить хитромудрим чином – таким кроком інженери компанії хотіли підкреслити компактність і універсальність складаної «діджейської» конструкції 1MORE Triple Driver Over Ear.

1MORE Triple Driver Over Ear чохол

Комплектні аксесуари також знаходяться всередині бокс-чохла, тільки в іншому відділенні.

1MORE Triple Driver Over Ear упаковка

1MORE Triple Driver Over Ear аксесуари

По-друге, гаджет має просто фантастичний «хай-тек» дизайн. Оголів’я, покрите м'якою шкірою, амбушюри, створені у вигляді маточини колеса та наповнені м'яким поролоном, композитні матеріали корпусу й внутрішніх структур, вражаючий чорно-золотистий колір ... ммм, така надзвичайна краса не дозволяє відвезти погляд від навушників!

1MORE Triple Driver Over Ear стиль

Оголів’я регулюється під різний розмір голови, динаміки можуть повертатися до 45 градусів – крім шикарного зовнішнього вигляду, 1MORE Triple Driver Over Ear дарує користувачу повну свободу дій. Не варто турбуватися про те, що навушники будуть заважати або тиснути – Ви просто не помітите їх на собі, настільки вони зручні! Крім того, алюмінієвий сплав, що застосовується в навушниках, використовується в аерокосмічній індустрії. Фахівці 1MORE знають свою справу!

1MORE Triple Driver Over Ear чоловік

1MORE Triple Driver Over Ear комфортно

1MORE Triple Driver Over Ear маркування

По-третє, це, само собою, високотехнологічні внутрішні компоненти, щоб забезпечити відмінну чистоту звучання. Інноваційна система шумозаглушення, легка і міцна діафрагма з авіаційного алюмінію, внутрішні вставки з РЕТ-матеріалу, нова конструкція фазоінвертора, широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц – унікальні «фішки» 1MORE Triple Driver Over Ear можна перераховувати дуже довго!

1MORE Triple Driver Over Ear моточина колеса

Що ж, як то кажуть, Джей Чоу знається на хорошому прекрасному та практичному. Навушники 1MORE Triple Driver Over Ear – це гаджет, який дійсно вражає!

1MORE Triple Driver Over Ear шкіра

1MORE Triple Driver Over Ear чисте звучання

Інші новини
Джей Чоу обирає навушники 1MORE Triple Driver Over Ear!
Джей Чоу обирає навушники 1MORE Triple Driver Over Ear!
  • 10.03.2017
  • 1551
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини