Навушники Xiaomi 1MORE Triple Driver Over Head Gold

1MORE Triple Driver Over Head – проривні навушники напіввідкритого типу, які отримали керамічний звуковідтворюючий драйвер, діафрагму з композитного аерокосмічного сплаву і абсолютно новий блок фазоінвертора. Це все зіграло вирішальну роль в якості звуку, зробивши його досконалим.

Звучання справжнього оркестру

Навушники мають дуже широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц, що робить якість звуку порівняною з живою музикою. 

Hi Resolution AUDIO

Японське співтовариство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi Resolution AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.

 

Новини про цей товар:
Думка експерта
1MORE audio products: A quartet of quality

Overall 1MORE has designed a premium experience from purchase to use and everything in between. The packaging alone speaks to quality and the sound coming from these headphones easily backs up that quality. If you are an audiophile and you’re looking for a lot of bang for your buck, 1MORE has a lot of choices for you.

Consumers Win: 1More And Its Goal To Disrupt Headphones

The headphones are lightweight and sweat resistant, they look great –I’m especially fond of the bright metallic red of the review unit– and the sound quality is excellent. Steel (not plastic) ear cups have a perfect fit that does a great job of isolating external sound. The headband is titanium steel with thick foam padding; it’s comfortable, holds the headphones on securely and stands up to twisting and other abuse. The tangle-resistant audio cable has a Kevlar core for strength, features an inline mic and controls for iOS and Android, and it’s removable.

Відгуки користувачів
Евгений, 08.09.2019
Наушники понравились и внешним видом, и посадкой, и конечно же звуком. Единственное что, так это то, что запасной кабель не так просто найти ... Просьба к знающим, пожалуйста, напишите название кабеля, разъемов, что бы можно было поискать в интернете. Спасибо.
Александр, 17.08.2019
Скажите пожалуйста когда будут в наличии?
Адміністрація MIOT.UA 17.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Александр, точной информации на данный момент нет.
Всі відгуки

1MORE Triple Driver Over Head

1MORE Triple Driver Over Head – проривні навушники напіввідкритого типу, які отримали керамічний звуковідтворюючий драйвер, діафрагму з композитного аерокосмічного сплаву і абсолютно новий блок фазоінвертора. Це зіграло вирішальну роль в якості звуку, зробивши його досконалим.

Навушники 1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

Драйвер з графена

Легкий, але дуже міцний і жорсткий

Діафрагма є основою навушників, оскільки відіграє вирішальну роль в утворенні звуку. Для неперевершеної якості звуку, діафрагма навушників зроблена з композитного металевого сплаву, який застосовується у аерокосмічній галузі. Завдяки цьому вона зберігає жорсткість, але відрізняється легкістю.

Комп'ютерне моделювання показало, що найкращого звучання можна досягти, якщо використовувати конструкцію "сендвіча". Тому для двох зовнішніх шарів використали РЕТ матеріал, а посередині розмістили металевий шар.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

Завдяки еластичним властивостям РЕТ матеріалу, ми маємо можливість насолоджуватися насиченим, об'ємним і потужним звучанням. Великий розмір діафрагми та її властивості створюють «багате» і об'ємне звучання, звертаючи увагу на всі дрібниці і деталі, наповнює звук вибуховою силою.

Інженери з 1МОRE змогли добитися виникнення відчуття присутності на концерті. Для цього акустична конструкція була спроектована так, щоб розширити звукове поле. Тепер ви зможете почути кожну нотку скрипки чи фортепіано. 1MORE Ceramic Triple Driver Over Head концерт

У навушниках використана збалансована система шумозаглушення, на основі спеціального демпфуючого матеріалу і внутрішнього відбиття звукових хвиль. Це дозволяє зменшити спотворення звуку, досягаючи об'ємного поліфонічного звучання. Для повноти передачі басів використаний "блок віддзеркалення басу", що дозволяє підсилити низькочастотні звуки.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head структура

Все це - драйвер, діафрагма з композитного аерокосмічного сплаву і абсолютно новий блок фазоінвертора дозволили створити навушники з досконалим звучанням.

Міцний кабель

Захищений від перешкод і розривів кабель

Проводи кабеля складаються з емальованої безкисневої міді, оплетенной навколо кевларового волокна. Це значно підвищує довговічність і міцність кабелю, запобігаючи його розтягуванню і розриву.

Кабель покритий еластичним ТРЕ матеріалом, який забезпечує м'якість, і захист від «ефекту стетоскопа» - передачі шорехів і звуків тертя до вух. Вплетений шар нейлону забезпечує міцність і стійкість, а також не дає проводу заплутуватися. 1MORE Dual Driver In-Ear Headphones стали одними з найбільш стійких до пошкоджень навушниками.

Підключаємий аудіокабель

Схема, що використовується в аудіофільских навушниках

Для зручності навушники виконані по роз'ємній схемі, при наближенні до голови кабель роздвоюється (за типом букви Y) на два дроти до правого і лівого динаміків. Кожен динамік має гніздо для підключення кабелю, а самі проводи, підключені до динаміків, оснащені штекером (mini-jack 2.5 мм). Для поліпшення проведення сигналу контакти вкриті позолотою.

Провід до динаміків більш тонкий, ніж основний, він покритий силіконовою опліткою, що дозволяє уникнути роздратування і натертостей шкіри.

Основний штекер виконаний в розмірі mini-jack 3.5 мм, а також має перехідник для підключення в аудіороз'єми 6.3 мм1MORE Ceramic Triple Driver Over Head разъемы

Низький опір

Без зовнішнього підсилювача для "розкачування" навушників

У багатьох навушниках високий опір, тому при відтворенні музики через телефон якість звуку значно знижується. Завдяки використанню композитних матеріалів і двох драйверів інженерам вдалося досягти високого рівня чутливості при низькому опорі – всього 32 Ом. Тому у вас немає необхідності в зовнішньому підсилювачі, досить безпосередньо підключитися до вашого телефону, планшета, MP3-плеєра та інших пристроїв.1MORE Ceramic Triple Driver Over Head смартфон

Ідеальный звук Hi-Resolution AUDIO

Сертификат японського суспільства експертів

Спеціальне армування і поєднання аерокосмічних композитних матеріалів забезпечують захист від будь-яких спотворень звуку. Навушники мають дуже широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц, що робить якість звуку порівняною з живою музикою.

Японське співтовариство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Res AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

М'яке наголів'я

Тонкая шкіра не тисне на голову

Наголів'я навушників покрите високоякісною м'якою шкірою, тому при тривалому прослуховуванні музики у вас не виникне відчуття дискомфорту. Амбушюри наповнені м'яким поролоном, який забезпечує хорошу звукоізоляцію, при цьому не створюючи тиску на голову. Особлива конструкція динаміків дозволяє шкірі добре дихати.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

Зручний складний дизайн

Ідеальний варіант для подорожей

1MORE Dual Driver In-Ear Headphones мають складне наголів'я, що дозволяє компактно упакувати їх у зручний чохол при зберіганні або транспортуванні. Наголів'я налаштовується під різний розмір голови, а динаміки можуть обертатися на шарнірах до 45°, таким чином, щоб це було зручно Вам.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head раскладные

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

1MORE-Ceramic-Triple-Driver-Over-Head

1MORE-Ceramic-Triple-Driver-Over-Head

Назва: Навушники 1MORE Ceramic Triple Driver Over Head
Бренд: 1MORE
Частотний діапазон: 20 - 40000 Гц
Імпеданс: 32 Ом
Чутливість: 104 дБ
Номінальна потужність: 50 мВт
Штекер: 3.5, 6.3 мм
Кабель: 1.35 м
Колір кабеля: Темне обплетення
Вага: 293 г

Завантаження…

Відгуки користувачів
Евгений, 08.09.2019
Наушники понравились и внешним видом, и посадкой, и конечно же звуком. Единственное что, так это то, что запасной кабель не так просто найти ... Просьба к знающим, пожалуйста, напишите название кабеля, разъемов, что бы можно было поискать в интернете. Спасибо.
Александр, 17.08.2019
Скажите пожалуйста когда будут в наличии?
Адміністрація MIOT.UA 17.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Александр, точной информации на данный момент нет.
Аркадий, 08.08.2019
почему у данных наушников бас не такой мощный как на тех же полуоткрытых koss porta pro? дизайн упаковка на высоте. Видно уровень.
Алексей, 23.04.2019
Добрый день. Могу я взять данную модель Оплата частями - ПриватБанк ? Спасибо.
Адміністрація MIOT.UA 23.04.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Алексей, да. Обратитесь к менеджеру продаж, контакты: https://www.xiaomi.ua/company/contacts/
Максим, 19.04.2019
Наушники отрабатывают каждую свою копейку, особенно если брать со скидкой, я урвал за 2799, а сейчас они ещё дешевле ) Эти наушники делают именно то, что и должна на мой взгляд делать вся аудиотехника, а именно, дарят эмоции от прослушивания песен!!! В основном конечно положительные ))))) Очень круто упакованы и не дурно собраны! А главное мягкие, соответственно удобны в ношении и не завалены в басы (ну может капельку). Что могу сказать, отличные наушники с качественной сборкой и приятной, сбалансированной подачей всех частот ) Брал для ПК, рад безмерно, провода хватает, чтоб с передней панели блока с под стола дотягиваться до меня, ещё и остаётся ) (Для метро конечно не совсем круто, тк как они полуоткрытые и внешние шумы если музыка не играет всё-же немного слышно) Уже не первые топ наушники этой компании, если брать со скидкой, 100% не будете разочарованы! (Обычная цена да, дороговато, но и подача согласитесь не бюджетная, особенно если дарить кому-то. Лично я офигел бы если б мне такое подогнали )))) Всем удачи и только положительных эмоций от музыки ;)
Андрей, 17.03.2019
Подскажите чем эти наушники отличаются от Xiaomi MI Headphones, кроме отсутствия микрофона, и можно ли в них так же менять амбушуры, и продаются ли эти амбушуры у вас?
Адміністрація MIOT.UA 17.03.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Андрей, амбушуры сменные, однако в наличии в ассортименте магазина нет. Отличается данная модель от Mi Over-Ear Headphones более высоким диапазоном частоты воспроизведения - до 40 кГц, а также более высокой чувствительностью. Также различия в дизайне и не значительно в габаритных характеристиках.
Андрей Шевчук, 27.04.2018
эти наушники беспроводные или 2в1 могут быть и проводные
Адміністрація MIOT.UA 02.05.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, данная модель проводная.
Лещенко Дмитрий, 18.01.2017
И как, стоят денег своих?
Администрация Xiaomi.ua, 30.05.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, по нашему мнению - стоят однозначно!
Пётр, 28.07.2018
Наушники — класс: сильный и глубокий звук, отличная эргономика (5 часов практически без перерывов — и никакого дискомфорта). Дизайн и качество сборки тоже на высоте. Использую в качестве основных диджейских наушников. Стоят каждой копейки и, пожалуй, лучшие наушники в своей ценовой категории, которыми я пользовался. Сравниваю с Sennheiser, Koss и Urbanears.
Андрей, 12.01.2017
здравствуйте, а почему этой модели нету ни на одном другом офф.сайте xiaomi, или партнёра 1MORE включая глобальные/и US сайты? Никакого упоминания, никаких анонсов. Сегодня в Киеве увидел и послушал эти наушники, придя домой не смог ничего найти за вечер о них. Вопрос: когда и где был анонс, или презентация? Ссылку бы о них.
Администрация Xiaomi.ua, 12.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, на данный момент, официальный сайт 1MORE проводит технические работы на своей площадке, однако доступна закешированная "гуглом" копия сайта, где данные наушники уже анонсированы. Найдете копию по ссылке: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:UDFmQB4dODgJ:https://www.1more.com
Адміністрація MIOT.UA 13.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi.
Додати коментар