Навушники Xiaomi 1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver

Не в наявності
  • Срібло
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

1MORE Triple Driver Over Head – проривні навушники напіввідкритого типу, які отримали керамічний звуковідтворюючий драйвер, діафрагму з композитного аерокосмічного сплаву і абсолютно новий блок фазоінвертора. Це все зіграло вирішальну роль в якості звуку, зробивши його досконалим.

Звучання справжнього оркестру

Навушники мають дуже широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц, що робить якість звуку порівняною з живою музикою. 

Hi Resolution AUDIO

Японське співтовариство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi Resolution AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.

 

Новини про цей товар:
Думка експерта
1MORE audio products: A quartet of quality

Overall 1MORE has designed a premium experience from purchase to use and everything in between. The packaging alone speaks to quality and the sound coming from these headphones easily backs up that quality. If you are an audiophile and you’re looking for a lot of bang for your buck, 1MORE has a lot of choices for you.

Consumers Win: 1More And Its Goal To Disrupt Headphones

The headphones are lightweight and sweat resistant, they look great –I’m especially fond of the bright metallic red of the review unit– and the sound quality is excellent. Steel (not plastic) ear cups have a perfect fit that does a great job of isolating external sound. The headband is titanium steel with thick foam padding; it’s comfortable, holds the headphones on securely and stands up to twisting and other abuse. The tangle-resistant audio cable has a Kevlar core for strength, features an inline mic and controls for iOS and Android, and it’s removable.

Відгуки користувачів
Олександр, 20.06.2019
Доброго дня, підкажіть чи є підтрика aptx? Дякую
Адміністрація MIOT.UA 20.06.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Олександр, ні, дана модель не має модуля Bluetooth з'єднання.
Олексій, 11.05.2019
Доброго дня. Яка різниця між цими навушниками: https://miot.ua/1more-ceramic-triple-driver-over-head/p16690/ Та https://miot.ua/naushniki-1more-triple-driver-titanium-over-head-3001451/p19445/
Адміністрація MIOT.UA 11.05.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Олексій, за технічними характеристиками навушники однакові, різниця лише в кольорі та дизайні упаковки.
Всі відгуки

1MORE Triple Driver Over Head

1MORE Triple Driver Over Head – проривні навушники напіввідкритого типу, які отримали керамічний звуковідтворюючий драйвер, діафрагму з композитного аерокосмічного сплаву і абсолютно новий блок фазоінвертора. Це зіграло вирішальну роль в якості звуку, зробивши його досконалим.

Навушники 1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

Драйвер з графена

Легкий, але дуже міцний і жорсткий

Діафрагма є основою навушників, оскільки відіграє вирішальну роль в утворенні звуку. Для неперевершеної якості звуку, діафрагма навушників зроблена з композитного металевого сплаву, який застосовується у аерокосмічній галузі. Завдяки цьому вона зберігає жорсткість, але відрізняється легкістю.

Комп'ютерне моделювання показало, що найкращого звучання можна досягти, якщо використовувати конструкцію "сендвіча". Тому для двох зовнішніх шарів використали РЕТ матеріал, а посередині розмістили металевий шар.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

Завдяки еластичним властивостям РЕТ матеріалу, ми маємо можливість насолоджуватися насиченим, об'ємним і потужним звучанням. Великий розмір діафрагми та її властивості створюють «багате» і об'ємне звучання, звертаючи увагу на всі дрібниці і деталі, наповнює звук вибуховою силою.

Інженери з 1МОRE змогли добитися виникнення відчуття присутності на концерті. Для цього акустична конструкція була спроектована так, щоб розширити звукове поле. Тепер ви зможете почути кожну нотку скрипки чи фортепіано. 1MORE Ceramic Triple Driver Over Head концерт

У навушниках використана збалансована система шумозаглушення, на основі спеціального демпфуючого матеріалу і внутрішнього відбиття звукових хвиль. Це дозволяє зменшити спотворення звуку, досягаючи об'ємного поліфонічного звучання. Для повноти передачі басів використаний "блок віддзеркалення басу", що дозволяє підсилити низькочастотні звуки.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head структура

Все це - драйвер, діафрагма з композитного аерокосмічного сплаву і абсолютно новий блок фазоінвертора дозволили створити навушники з досконалим звучанням.

Міцний кабель

Захищений від перешкод і розривів кабель

Проводи кабеля складаються з емальованої безкисневої міді, оплетенной навколо кевларового волокна. Це значно підвищує довговічність і міцність кабелю, запобігаючи його розтягуванню і розриву.

Кабель покритий еластичним ТРЕ матеріалом, який забезпечує м'якість, і захист від «ефекту стетоскопа» - передачі шорехів і звуків тертя до вух. Вплетений шар нейлону забезпечує міцність і стійкість, а також не дає проводу заплутуватися. 1MORE Dual Driver In-Ear Headphones стали одними з найбільш стійких до пошкоджень навушниками.

Підключаємий аудіокабель

Схема, що використовується в аудіофільских навушниках

Для зручності навушники виконані по роз'ємній схемі, при наближенні до голови кабель роздвоюється (за типом букви Y) на два дроти до правого і лівого динаміків. Кожен динамік має гніздо для підключення кабелю, а самі проводи, підключені до динаміків, оснащені штекером (mini-jack 2.5 мм). Для поліпшення проведення сигналу контакти вкриті позолотою.

Провід до динаміків більш тонкий, ніж основний, він покритий силіконовою опліткою, що дозволяє уникнути роздратування і натертостей шкіри.

Основний штекер виконаний в розмірі mini-jack 3.5 мм, а також має перехідник для підключення в аудіороз'єми 6.3 мм1MORE Ceramic Triple Driver Over Head разъемы

Низький опір

Без зовнішнього підсилювача для "розкачування" навушників

У багатьох навушниках високий опір, тому при відтворенні музики через телефон якість звуку значно знижується. Завдяки використанню композитних матеріалів і двох драйверів інженерам вдалося досягти високого рівня чутливості при низькому опорі – всього 32 Ом. Тому у вас немає необхідності в зовнішньому підсилювачі, досить безпосередньо підключитися до вашого телефону, планшета, MP3-плеєра та інших пристроїв.1MORE Ceramic Triple Driver Over Head смартфон

Ідеальный звук Hi-Resolution AUDIO

Сертификат японського суспільства експертів

Спеціальне армування і поєднання аерокосмічних композитних матеріалів забезпечують захист від будь-яких спотворень звуку. Навушники мають дуже широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц, що робить якість звуку порівняною з живою музикою.

Японське співтовариство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Res AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

М'яке наголів'я

Тонкая шкіра не тисне на голову

Наголів'я навушників покрите високоякісною м'якою шкірою, тому при тривалому прослуховуванні музики у вас не виникне відчуття дискомфорту. Амбушюри наповнені м'яким поролоном, який забезпечує хорошу звукоізоляцію, при цьому не створюючи тиску на голову. Особлива конструкція динаміків дозволяє шкірі добре дихати.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

Зручний складний дизайн

Ідеальний варіант для подорожей

1MORE Dual Driver In-Ear Headphones мають складне наголів'я, що дозволяє компактно упакувати їх у зручний чохол при зберіганні або транспортуванні. Наголів'я налаштовується під різний розмір голови, а динаміки можуть обертатися на шарнірах до 45°, таким чином, щоб це було зручно Вам.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head раскладные

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

1MORE-Ceramic-Triple-Driver-Over-Head

1MORE-Ceramic-Triple-Driver-Over-Head

Назва: Навушники 1MORE Ceramic Triple Driver Over Head
Бренд: 1MORE
Частотний діапазон: 20 - 40000 Гц
Імпеданс: 32 Ом
Чутливість: 104 дБ
Номінальна потужність: 50 мВт
Штекер: 3.5, 6.3 мм
Кабель: 1.35 м
Колір кабеля: Темне обплетення
Вага: 293 г
Колір: Срібло

Завантаження…

Відгуки користувачів
Олександр, 20.06.2019
Доброго дня, підкажіть чи є підтрика aptx? Дякую
Адміністрація MIOT.UA 20.06.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Олександр, ні, дана модель не має модуля Bluetooth з'єднання.
Олексій, 11.05.2019
Доброго дня. Яка різниця між цими навушниками: https://miot.ua/1more-ceramic-triple-driver-over-head/p16690/ Та https://miot.ua/naushniki-1more-triple-driver-titanium-over-head-3001451/p19445/
Адміністрація MIOT.UA 11.05.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Олексій, за технічними характеристиками навушники однакові, різниця лише в кольорі та дизайні упаковки.
Alex, 30.11.2018
Какое отличие между gold and silver? Только цвет?
Адміністрація MIOT.UA 30.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Alex, отличие только в цвете.
Александр, 27.06.2018
Превосходные наушники! Пользуюсь 2 года Xiaomi Mi Over-Ear и очень ими доволен, но увидел эти и сильно захотел узнать, как же они звучат. Заказал, очень быстро получил, за что отдельное спасибо! Одев их, сказать что я был в шоке от услышаного - это вообще ничего. Звук просто изумительный, высокая чувствительность, чёткая детализация звуков, мощный и сочный бас, высокие частоты тоже очень радуют, громкость достаточная. В общем, одни приятные эмоции. Спасибо всем Вам за доставленное удовольствие!
Додати коментар