1MORE представила два дуже цікавих гаджета на CES 2019

9-12 січня 2019 року в Лас-Вегасі (США) пройшла щорічна виставка CES. Само собою, 1MORE, компанія-партнер екосистеми MIOT, також традиційно взяла в ній участь.

В ході виставки фахівці компанії провели власну міні-конференцію, присвячену новим продуктам і досягненям бренду, а також встигли взяти участь в «Ініціативі Силіконової долини», в ході якої бренд 1MORE був нагороджений премією Силіконової долини за інновації.

1MORE виставка в США

В ході презентації новинок компанії було відзначено, що Bluetooth-технології бренду в 2019 році отримають більший пріоритет у розвитку. Це означає, що основний акцент в розробці буде перенесений саме на бездротові навушники.

1MORE виставка CES

В якості підтвердження своїх слів фахівці компанії презентували дві інноваційні новинки: бездротові навушники 1MORE True Wireless з поліпшеним шумопоглинанням і бездротові ж навушники-вкладиші 1MORE Penta Driver.

1MORE бездротові навушники

1MORE навушники вкладиши

Обидва гаджета вийшли неймовірно крутими і класними. Втім, іншого від інженерів 1More зараз очікувати не доводиться.

1MORE True Wireless є продовжувачами лінійки бездротових навушників бренду.

Їх відмітні «фішки» це: відмінне шумозаглушення і хороша автономність роботи (до 24 годин в залежності від інтенсивності навантаження).

Серцем навушників є чіп Bluetooth Qualcomm (TrueWirelssTM Stereo Plus), завдяки якому гаджет надзвичайно ефективно відсікає зайві шуми, залишаючи тільки чистий звук для мелодії, яка прослуховується користувачем.

1MORE зручні інноваційні навушники

Пристрій також підтримує аудіотехнології AAC і aptX.

До речі, дизайн і технічні параметри 1MORE True Wireless настільки вразили генерального директора всесвітньо відомої краудфандінговой платформи Indiegogo, Девіда Мандельброта, що він особисто прибув на конференцію, щоб висловити свою підтримку і захоплення пристроєм.

1MORE лідер Indiegogo

Що ж стосується навушників 1MORE Penta, то вони випущені в трендовому, суперінноваційному бездротовому форматі, тон якому, свого часу, задала компанія Apple.

1MORE дуже стильні навушники

Крім свого цікавого формату, навушники володіють приголомшливою якістю звучання і оснащені такими крутими чіпами, як AKM DAC 3-го покоління.

На радість користувачів, 1MORE Penta підтримують швидку зарядку і за 10 хвилин здатні накопичити в собі заряд необхідний для близько 3 годин роботи.

Навушники внутрішнього типу 1MORE Penta з функцією AI також підтримують Google Voice Assistant і Apple Voice Assistant (Siri), а також ексклюзивний музичний додаток 1MORE.

Як то кажуть: звільніть руки і використовуйте голосовий помічник для управління функціями навушників!

На додаток до згаданих вище двох нових продуктів, компанія 1MORE випустила портативний Bluetooth-динамік.

1MORE презентація навушників

1MORE динамік

Трішки історії.

Навушники 1MORE з'явилися на ринку США в кінці 2015 і всього за три роки перетворилися в одну з найпопулярніших китайських марок гарнітур в США.

Видатні звукові характеристики й інноваційний дизайн виділяють їх серед багатьох інших компаній.

1MORE також став брендом навушників, який отримав більшість нагород за останні два роки.

Нещодавно на Таймс-сквер у Нью-Йорку з'явився плакат з навушниками 1MORE, що говорить багато про що!

1MORE стильний білборд

Ми ж, зі свого боку, дуже любимо продукцію компанії 1MORE і намагаємося максимально підтримувати її асортимент в нашій мережі магазинів.