Навушники Xiaomi 1MORE Piston Fit Silver

Низькорівневий імпеданс 32Ω м'яко відтворює ваші улюблені пісні. Унікальна конструкція дозволяє знизити опір, що на ділі надає звуку приємне для слуху звучання. Алюмінієва поверхня, дизайн під CD, глянцева огранювання, точна різка - неперевершено красиві навушники 1MORE Piston Fit стійкі до подряпин, на анодованій поверхні не залишається відбитків пальців. Особливості дизайну капсули навушників також покращують звучання на 80%: високоякісні матеріали і кутова конструкція роблять звук більш глибоким і насиченим.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Петро Сергійович, 30.03.2017
Доброго дня,мене цікавить чи сумісні данні навушники з Redmi 4 і якщо заказувати з Китая чи буде в подарунок "Фірмовий килимок для миші"?Як оплачуєтся товар з Китая,доставка?
Иван, 14.03.2017
Наушники, как на свои деньги, очень хорошие.
Всі відгуки

1MORE Piston Fit Silver

Зручні і барвисті амбушюри

  • кут 45о - ідеальне розташування;
  • 4 модних, соковитих кольорів;
  • нові технології звучання.

1MORE-Piston-Fit-Headphones-100.jpg

Музика наповнює вас

Низькорівневий імпеданс 32Ω м'яко відтворює ваші улюблені пісні. Унікальна конструкція дозволяє знизити опір, що на ділі надає звуку приємне для слуху звучання.

1MORE-Piston-Fit-Headphones-2.jpg

Ідеальне тіло

На 80 % краще звук

Алюмінієва поверхня, дизайн під CD, глянцевє огранювання, точна різання - неперевершено красиві навушники 1MORE Piston Fit Silver стійкі до подряпин, на анодованій поверхні не залишається відбитків пальців. Вага навушників складає всього лише 14 грам, так що ви злегка відчуєте їх присутність, що дозволить вам довше носити їх і не відчувати втоми. Особливості дизайну капсули навушників також покращують звучання на 80 %: високоякісні матеріали і кутова конструкція роблять звук більш глибоким і насиченим.

1MORE-Piston-Fit-Headphones-3.jpg

Маленькі навушники - потужне звучання

Аерокосмічна металокерамічна діафрагма

Неймовірно легкі навушники, маленькі і компактні, настільки, що ви навіть не повірите, що вони можуть видавати настільки дзвінкий звук, точно передавати глибокий ритмічний малюнок. Щільний динамічний бас і надихаючі високі тони створені завдяки вдалому тандему гнучкого ПЕТ матеріалу і аерокосмічного металу.

1MORE-Piston-Fit-Headphones-4.jpg

Зручна і міцна конструкція

Ми домагалися максимум функціоналу від навушників 1MORE Поршень Fit, тому оснастили їх зручним пультом, який дозволить вам управляти викликами і музикою, що додасть більше зручності і функціональності. Наприклад, вам необхідно перемкнути пісню - натисніть 2 рази на центральну кнопку для того, щоб відтворити наступний трек і три рази - щоб зазвучав попередній. Мікрофон дуже чутливий і повноцінно передає ваш голос без перешкод і спотворень.

1MORE-Piston-Fit-Headphones-5.jpg

Розмір не має значення

Ми підібрали найакуратніші і точні амбушюри, щоб ви змогли підібрати потрібний розмір для вашого вуха. У такому випадку навушник буде зручно розташовуватися в вусі і посилить звучання музики, зробить її більш насиченою і красивою.

Навушники 1MORE Поршень Fit лягають в вухо під кутом 45 °, максимально повторюючи форму вушного каналу.

1MORE-Piston-Fit-Headphones-6.jpg

1MORE-Piston-Fit-Headphones-7.jpg

1MORE-Piston-Fit-Headphones-8.jpg

1MORE-Piston-Fit-Headphones-9.jpg

Найменування: 1MORE Piston Fit
Бренд: 1MORE
Тип: Навушники-вкладиші
Частотний діапазон, Гц: 20 - 20000
Імпеданс, Ом: 32
Номінальна потужність, мВт: 5
Чутливість навушників: 100 дБ
Штекер: 3.5 мм
Кабель, м: 1.25
Колір: Срібло
Вага, г: 14

Завантаження…

Відгуки користувачів
Петро Сергійович, 30.03.2017
Доброго дня,мене цікавить чи сумісні данні навушники з Redmi 4 і якщо заказувати з Китая чи буде в подарунок "Фірмовий килимок для миші"?Як оплачуєтся товар з Китая,доставка?
Адміністрація Mi.UA, 30.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Петро, так з Redmi 4 навушники сумісні. При замовленні з Китаю, подарунок не додається. Замовлення з Китаю доставляються за повною предоплатою.
Иван, 14.03.2017
Наушники, как на свои деньги, очень хорошие.
Додати коментар