Навушники Xiaomi 1MORE In-Ear Voice of China White 1M301-WH

Наушники 1MORE из серии Piston получили впечатляющие дизайн и характеристики - The Voice of China.

В наушниках The Voice of China, используются композитные материалы для диафрагмы. В конструкции наушников применяется трехуровневая композитная диафрагма, которая позволяет слышать мельчайшие детали в вашей любимой музыкальной композиции.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Навушники 1MORE In-Ear Voice of China White

1MORE представили навушники серії Piston, з вражаючим дизайном і характеристиками - The Voice of China.

voice of china white

В навушниках The Voice of China використовуються композитні матеріали для діафрагми. В конструкції навушників застосовується трирівнева композитна діафрагма, яка дозволяє чути найдрібніші деталі у ваших улюблених музичних композиціях.

voice of china white

В якості аудіосистеми в навушниках The Voice of China використовується так звана "сендвіч-конструкція", яка раніше застосовувалась і в навушниках Piston 3.

Оплетка кабелю зроблена з кевлара, самі звукопровідні жили захищені додаткової опліткою, щоб запобігти втрати звуку і добитися кращої якості звучання.

На кевларовому кабелі знаходиться пульт управління, який сумісний не тільки з технікою Xiaomi (перемикання треків і регулювання гучності), але і з іншими телефонами. В iOS підтримується можливість перемикання музики, без можливості регулювання гучності.

voice of china white

Дуже зручна посадка навушників, спеціально підлаштована під вушний канал.

Лука Бігнарді — відомий італійський музикант і композитор, який брав участь у розробці та налаштуванні звучання Piston Voice of the China.

Тип: Навушники
Бренд: 1MORE
Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц
Імпеданс: 32 Ом
Чутливість: 98 дБ
Номінальна потужність: 5 мВт
Штекер: 3.5 мм
Кабель: 1.25 м
Мікрофон: Є
Пульт управління: Є
Колір кабелю: Білий
Вага: 14.5 г

Завантаження…