Навушники Xiaomi 1MORE iBFree 2 Gudong Smart Sports Red

Спортивні навушники 1MORE iBFree 2 Codoon Smart Sports стали першими в світі навушниками, які покликані не тільки розважати вас під час занять спортом, але ще й допомагати під час тренувального процесу, а також слідкувати за станом вашого здоров'я.

Серцевий ритм під контролем

Кожен навушник має вбудований фотоплетизмограф, який відстежує частоту серцевих скорочень і стежить за тренувальним ритмом. Штучний інтелект за допомогою голосових підказок допомагає тренуватися в потрібному режимі.

Водонепроникний корпус

Навушники створені для спорту та активного способу життя, тому вони отримали захист від води. Ступінь захисту IPX 6 робить їх стійкими до поту, дощу і пилу в повітрі. Від вологи захищені не тільки самі навушники, але і пульт управління, а також мікрофон.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Навушники 1MORE iBFree 2 Codoon Smart Sports Red

Інтелектуальний моніторинг серцевого ритму

Спортивні навушники 1MORE iBFree 2 Codoon Smart Sports стали першими в світі навушниками, які покликані не тільки розважати вас під час занять спортом, але ще й допомагати під час тренувального процесу, а також слідкувати за станом вашого здоров'я. Кожен навушник має вбудований фотоплетизмограф, який відстежує частоту серцевих скорочень і стежить за тренувальним ритмом. Штучний інтелект за допомогою голосових підказок допомагає тренуватися в потрібному режимі.

При наближенні пульсу до верхньої межі смарт-чіп попереджає про те, що ви входите в "червону зону". 

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

Голосовий помічник

Звільніть руки для чогось більш важливого

Навушники, незважаючи на свої мініатюрні розміри, мають високопродуктивний чип і 4 Гб вбудованої пам'яті, що дозволяє не тільки записувати музику прямо на них, але і використовувати голосовий помічник під час тренувань. Ви можете дізнатися у нього, яку відстань ви подолали, яка середня і максимальна швидкість вашого руху, скільки калорій спалили за тренування, а також темп свого руху. 

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

Високоякісний мікрофон

Відмінна чіткість навіть при знаходженні в шумному місці

Вбудований мікрофон дозволяє не тільки здійснювати дзвінки, маючи при цьому вільні руки, але і управляти своїм смартфоном, а також віддавати команди голосовому помічнику. Якість роботи кремнієвого мікрофона забезпечує прекрасну фільтрацію сторонніх звуків, а захист дозволяє йому не бояться ні води, ні поту.

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

Ексклюзивні курси з кардіо-тренувань

Використовуйте вбудованого помічника для тренувань

Завдяки вбудованому інтелектуальному помічникові ви зможете використовувати навушники в якості персонального тренера. Смарт-чіп надає інформацію про різні типи і види тренування. Просто дотримуйтесь голосових підказок і ви помітите ефект вже після перших занять. При цьому у вас більше немає необхідності постійно відриватися від тренування і дивитися на екран мобільного для перевірки правильності виконання вправ.

Штучний інтелект отримує дані від декількох датчиків:

  • Акселлерометр
  • Датчик гравітації
  • Фотоплетизмограф

Саме вони стежать за станом вашого тіла, виконанням упражений і станом організму в цілому.

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

Тільки кращий звук

Насолоджуйтеся спортом і гарною якістю звуку

Навушники мають дуже складну внутрішню конструкцію, яка забезпечує найкращий звук в будь-яких умовах. 7-міліметрова котушка динаміка побудована на титановій композитній діафрагмі, яка поєднує в собі сильні низькі частоти і збалансовані "верхи", особливо важливі під час занять спортом. Налаштування звукового балансу проводив знаменитий італійський звукорежисер Luca Bignardi.

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

До 1000 пісень

Вбудована пам'ять 4 Гб

Навушники здатні працювати не тільки в режимі Bluetooth-гарнітури, але і мають вбудовану пам'ять на 4 ГБ, завдяки чому ви зможете записати до 1000 пісень, щоб прослуховувати аудіо не тільки зі смартфона. Навушники відтворюють музику у форматі APE/FLAC/AAC/MP3.

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

Енергоефективний Bluetooth

Менше споживання енергії акумулятора

Сучасна версія Bluetooth 4.2 з підтримкою технології AAC (Advanced Audio Coding) HD Bluetooth використовує кодеки нового покоління, які передбачають передачу файлів на більш високій швидкості, при цьому маючи зменшений розмір передаваного файлу, але зберігаючи оригінальну якість звуку. Кодек дає більш високу якість музики при частоті дискретизації 96 кГц, а також вимагає менше енергії для декодування і відтворення.

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

До 7 годин музики

Тривалий час роботи на одному заряді

Вбудована батарея забезпечує до 150 днів підтримки заряду навушників режимі очікування, до 70 годин з'єднання Bluetooth  і до 7 годин відтворення музики з вбудованою пам'яті навушників.

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

Водонепроникний корпус

Захист від поту і дощу

Навушники створені для спорту та активного способу життя, тому вони отримали захист від вологи і пилу. Ступінь захисту IPX 6 робить їх стійкими до поту, дощу і пилу в повітрі. Від вологи захищені не тільки самі навушники, але і пульт управління, а також мікрофон. 

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

Надійне кріплення на вусі

Навушники не спадуть навіть під час інтенсивних тренувань

Навушники 1MORE iBFree 2 Codoon Smart Sports використовуються в умовах підвищених навантажень, тому вони повинні особливим чином кріпиться на вусі. Для того, щоб вони не спадали під час активних рухів,  заушник має можливість регулювання і настройки, а набір з 4-х силіконових вкладишів різних розмірів дозволить підібрати найбільш комфортний саме для вас вкладиш. 

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

Надійний алюмінієвий корпус

Захист від ударів і подряпин

Корпус самих навушників виконано з відполірованого і стійкого до появи подряпин алюмінію. Червона антивандальна фарба захищає від скупчення відбитків пальців і сколів при падінні. Корпус навушників також захищений силіконовим чохлом. Дріт покритий спеціальною опліткою, яка також захищає його від пошкоджень і заламування.

headphone-1MORE-iBFree-2-Gudong-Smart-Sports-Red

Назва: Навушники 1MORE iBFree 2 Codoon Smart Sports Red
Бренд: 1MORE
Модель: E1013BT
Час зарядки: 2 години
Час роботи в режимі очікування: До 150 днів
Час розмови: До 6 годин
Відтворення музики зі смартфона: До 5 годин
Відтворення музики з внутрішньої пам'яті: До 7 годин
Відстань від смартфона: До 10 м
Bluetooth: 4.2, HFP/A2DP/AVRCP
Мікрофон: Кремнієвий
Вхідний струм: 5В, 1А
Маса: 18
Колір: Червоний
Комплектація: Навушники, силіконові амбюшуры (4 комплекти), силіконовий захист корпусу, чохол, USB-кабель для зарядки