Валіза Xiaomi RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver 20" з підвищеною системою безпеки і Bluetooth-замком здобула перемогу на німецькому конкурсі промислового дизайну iF

  • 13.03.2017
  • 1383

У Німеччині щойно завершився міжнародний конкурс проектного дизайну iF Design Award 2017. Валіза Xiaomi RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver 20" показала себе з найкращої сторони і здобула перемогу, залишивши позаду багатьох конкурентів.

Варто зауважити, що приз конкурсу iF - це своєрідний "Оскар" в світі дизайну.

Xiaomi RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver 20

Xiaomi RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver 20

Розумніша за попередників

Ця валіза набагато розумніша за своїх попередників, так як підтримує зв'язок Bluetooth 4.0. А це означає, що Ви зможете віддалено відкривати і закривати гаджет, завдяки спеціальномудодатку, що сумісніий з прошивками Android 4.4 і вище, і iOS 7.0 і вище.

Xiaomi RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver 20

  • Сповіщання про низький заряд батареї
  • Контроль стану батареї
  • Сповіщання про відкриття

На відстані менше 1 м - керуйте замком зі смартфона.
На відстані більше 3 м - валіза самостійно закриває замки.

110 деталей, 150 операцій ретельної збірки

З першим дотиком до валізи 90 Points Ви розумієте наскільки продумано і акуратно виготовлена кожна найдрібніша деталь, як всередині, так і зовні. Завдяки такій висококласній детальній збірці Ви отримуєте міцний та якісний продукт.

  • 3-петельная конструкція
  • 4 стійких коліщатка
  • 79 високоякісних заклепок
  • Потовщений алюмінієво-магнієвий сплав на кутах
  • суперстійкі безшумні маневрені коліщатка (360 градусів)

Xiaomi RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver 20

При розробці валізи 90 Points була впроваджена конструкція коліс з двома підшипниками, які розташовані попарно, один навпроти одного і рухаються всі разом одночасно. Вони мають амортизируючий ефект і відрізняються високою зносостійкістю. Не має значення по якій поверхні Ви йдете - з цією валізою Ваш шлях буде завжди гладким і комфортною.

Міцна і легка ручка

Ручка валізи виготовлена ​​з авіаційного алюмінію - ультралегкого і безшумного. Ви зможете з легкістю відрегулювати необхідну висоту ручки, відповідно до Вашого росту. Валізу Xiaomi RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver 20" зручно переміщати, її акуратна конструкція не має виступів, які можуть ускладнити процес пересування. Амплітуда розгойдування ручки становить 10 мм.

Xiaomi RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver 20 ручка

5 великих відділень

Завдяки продуманому внутрішньому дизайну і ємності в 31 л, Ви можете самі розкласти речі в необхідному Вам порядку в п'яти великих відділеннях.

Вага самого валізи Xiaomi 90 Points Metal Smart Suitcase становить 4.4 кг при габаритах 550х375х215 мм.

Xiaomi RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver 20 відділення

Xiaomi RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver 20 ємність

Інші новини