Xiaomi Purely Fresh Air Mask - захистить від небезпеки, яка загрожує кожному з нас!

  • 13.03.2017
  • 1086

Xiaomi Purely Fresh Air Mask девушка

Не секрет, що на даний момент, якість повітря в великих містах, м'яко кажучи, не дуже хороша. Промислові відходи, загазованість, смог і інші проблеми сучасних мегаполісів змушують, в першу чергу, страждати наші легені. Особливо це стосується людей, котрі страждають на алергічні захворювання, велосипедистів, мопедистів, стрільців в тирі та навіть тих людей, що просто вирішили розпочати ремонт у власному будинку.

Гар, кіптява, запах фарби, найдрібніші тверді частинки - кожен день ми, самі того не знаючи, вдихаємо величезну кількість шкідливого повітря, що може погано позначитися на нашому здоров'ї. Компанія Xiaomi придумала гаджет, здатний захистити нас від цієї небезпеки! Їм стала захисна маска-респіратор Xiaomi Purely Fresh Air Mask.

Xiaomi Purely Fresh Air Mask велосепидист

Пристрій володіє дуже крутим стильним дизайном і досить нестандартною конструкцією. Маска створена з високоякісного поліестру, забезпечена багатошаровим змінним фільтром і, що найголовніше, - укомплектована невеликим вентилятором, який перетворює Xiaomi Purely Fresh Air Mask в персональний очищувач повітря. Відмінний приклад практичності та комфорту інноваційних технологій Xiaomi!

Xiaomi Purely Fresh Air Mask чоловік

Важко уявити собі, але маска з вентилятором, здатним фільтрувати найдрібніші шкідливі тверді частинки класу РМ2.5, важить всього лише 50.5 г з габаритними розмірами 75×37×12.5 мм. Те, що вентилятор забезпечений акумуляторною батареєю для підзарядки, ще більше підсилює повагу перед інженерами китайського бренду, які змогли «вкластися» в таку мінімальну вагу.

Вентилятор працює на трьох різних швидкостях, при цьому, шум, який він виробляє, досить невеликий. Також, при бажанні, власник може вимкнути вентилятор. Носити маску досить комфортно – вона сидить щільно, але не тисне. Пристрій можна регулювати під різний розмір голови, завдяки спеціальним гумовим «вушках», які кріпляться на потилиці.

Xiaomi Purely Fresh Air Mask корисний

Користь від об'єднання «пасивного» захисту фільтра стандарту KN95 з активним очищувачем-вентилятором, складно переоцінити. Крім надійного очищення, вентилятор буде поставляти власнику персональний потік свіжого повітря, що виключено в класичних захисних масках. Таку інновацію особливо оцінять велосипедисти та алергіки – Xiaomi Purely Fresh Air Mask зможе врятувати їх від задушливого, брудного або повного, скажімо, квіткового пилку повітря.

Xiaomi Purely Mask вентилятор

Якщо ви все ще думаєте, що носити подібні маски у нас «не прийнято» або «недоцільно» - прийшов час позбутися від подібних помилкових стереотипів. Здоров'я слід берегти всіма доступними способами! Особливо, такими комфортними, як Xiaomi Purely Fresh Air Mask!

Xiaomi Purely Fresh Air Mask місто

Інші новини
Останні відео

Mi 10 Pro - Погляд Зсередини

19.02.2020

Xiao Ai Smart Moxibustion Box

18.02.2020

Зарядний пристрій Baseus 45Вт Quick Charger

17.02.2020

Роутер Xiaomi AIoT Router AX3600

14.02.2020

Xiaomi Mi 10 - Представлено Офіційно

13.02.2020

Подушка 8H Memory U-shaped Neck Pillow

12.02.2020

108МП Камера | Mi Note 10

10.02.2020

Краса Приховується в Деталях | Mi Note 10

08.02.2020

Настільний годинник Baseus Rotation Magnetic Digital Timer

06.02.2020

Розумна викрутка MiJia Screwdriver

05.02.2020