Майбутнє вже настало! Пристрої YEELIGHT тепер сумісні з гаджетами Amazon Echo/Dot і віртуальним помічником Amazon Alexa!

  • 11.03.2017
  • 707

Yeelight Amazon Echo розумний будинок

Always believe something wonderful is about to happen! Цей знаменитий девіз компанії Xiaomi, як найкраще відображає суть події, що трапилась зовсім недавно. Мільйони фанатів китайського бренду чекали цього з нетерпінням, і їх очікування не були марними! Програмне забезпечення, що дозволяє синхронізувати розумне освітлення YEELIGHT з одним з найпопулярніших в світі віртуальних помічників Amazon Alexa, тепер існує! Більш того, його бета-тестування йде повним ходом! 

Yeelight Amazon Echo  розумне освітлення

Yeelight Amazon Echo  динамік

Yeelight Amazon Echo Dot
Спочатку про цю знакову подію було повідомлено на форумі YEELIGHT, а потім з'явилася серія відео, що підтверджує даний факт. Завдяки взаємодії з командою Alexa Team і можливостями сервісу IFTTT, інженери та програмісти китайської компанії змогли адаптувати програмне забезпечення розумного освітлення YEELIGHT для інтеграції в системи розумних Bluetooth-динаміків Amazon Echo і Amazon Echo Dot. Звісно ж, під контролем віртуального помічника Amazon Alexa.

Yeelight Amazon Echo Alexa
Тепер будь-яка людина, в якої є розумний гаджет YEELIGHT і будь-який зі згаданих вище пристроїв Amazon, може за допомогою спеціального мобільного додатку та голосового контролю, віддавати команди Alexa зі зміни освітлення в своєму будинку! Мені здається чи Інноваційне майбутнє вже настало?!

Причому управління не обмежується банальним «ввімкнути/вимкнути» світло! Ми говоримо про повноцінне використання всіх можливостей розумного освітлення YEELIGHT за допомогою віртуального помічника Amazon Alexa. Згідно продемонстрованим відео, користувач може змінювати колір освітлення, переключать режими, наприклад, перейти в режим «читання» тощо.

Yeelight Amazon Echo  зміна кольору

Yeelight Amazon Echo  зміна режиму
Звучить круто, чи не так? Але ж співпраця корпорацій тільки почалась! Хто знає, що наступне придумають креативні інженери Xiaomi...

Інші новини
Останні відео

WalkingPad S1 - Доріжка для Ходьби

16.01.2020

Mirror Art - Надзвичайно Стильна Bluetooth-колонка

15.01.2020

POS-термінал SunMi D2s

09.01.2020

Смарт годинник Mi Color Watch

03.01.2020

Смарт годинник Mi Color Watch

31.12.2019

ShowSee Nail Sharpener - Електрична Пилка для Нігтів

26.12.2019

Baseus 65W GaN Quick Charger - Універсальний Зарядний Пристрій

25.12.2019

Розумна колонка Redmi XiaoAI Speaker Play

25.12.2019

Xiaomi Redmi K30 - Флагман від Redmi

20.12.2019

70Mai Midrive - Автомобільний Датчик Тиску в Шинах

18.12.2019