Майбутнє вже настало! Пристрої YEELIGHT тепер сумісні з гаджетами Amazon Echo/Dot і віртуальним помічником Amazon Alexa!

  • 11.03.2017
  • 670

Yeelight Amazon Echo розумний будинок

Always believe something wonderful is about to happen! Цей знаменитий девіз компанії Xiaomi, як найкраще відображає суть події, що трапилась зовсім недавно. Мільйони фанатів китайського бренду чекали цього з нетерпінням, і їх очікування не були марними! Програмне забезпечення, що дозволяє синхронізувати розумне освітлення YEELIGHT з одним з найпопулярніших в світі віртуальних помічників Amazon Alexa, тепер існує! Більш того, його бета-тестування йде повним ходом! 

Yeelight Amazon Echo  розумне освітлення

Yeelight Amazon Echo  динамік

Yeelight Amazon Echo Dot
Спочатку про цю знакову подію було повідомлено на форумі YEELIGHT, а потім з'явилася серія відео, що підтверджує даний факт. Завдяки взаємодії з командою Alexa Team і можливостями сервісу IFTTT, інженери та програмісти китайської компанії змогли адаптувати програмне забезпечення розумного освітлення YEELIGHT для інтеграції в системи розумних Bluetooth-динаміків Amazon Echo і Amazon Echo Dot. Звісно ж, під контролем віртуального помічника Amazon Alexa.

Yeelight Amazon Echo Alexa
Тепер будь-яка людина, в якої є розумний гаджет YEELIGHT і будь-який зі згаданих вище пристроїв Amazon, може за допомогою спеціального мобільного додатку та голосового контролю, віддавати команди Alexa зі зміни освітлення в своєму будинку! Мені здається чи Інноваційне майбутнє вже настало?!

Причому управління не обмежується банальним «ввімкнути/вимкнути» світло! Ми говоримо про повноцінне використання всіх можливостей розумного освітлення YEELIGHT за допомогою віртуального помічника Amazon Alexa. Згідно продемонстрованим відео, користувач може змінювати колір освітлення, переключать режими, наприклад, перейти в режим «читання» тощо.

Yeelight Amazon Echo  зміна кольору

Yeelight Amazon Echo  зміна режиму
Звучить круто, чи не так? Але ж співпраця корпорацій тільки почалась! Хто знає, що наступне придумають креативні інженери Xiaomi...

Інші новини
Останні відео

Масажер для М'язів Yunmai Fascia Gun Pro

14.11.2019

Електробритва MSN Mason Three Head Razor

13.11.2019

Дивовижний Xiaomi Mi Note 10

07.11.2019

Зустрічайте MIUI for Watch

06.11.2019

Розумний годинник Xiaomi Mi Watch

05.11.2019

Зимова куртка CottonSmith Arctic Extremely Down Jacket

04.11.2019

Живе Зображення з XGiMi Halo

01.11.2019

Камера Redmi Note 8 Pro

25.10.2019

Smart-сидіння для туалету Whale Spout

24.10.2019

Бездротові навушники QCY T1C

23.10.2019