Проекційний екран Xiaomi XGIMI 50" 16:10

Проекційний екран необхідний для отримання зображення високої якості на екрані. Саме висока якість виконання всіх складових елементів конструкції і характеризує проекційні екрани XGiMi.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Проекційний екран XGiMi 50`` 16:10

Високоміцний матеріал

Проекційний екран необхідний для отримання зображення на екрані високої якості.

Саме висока якість виконання всіх складових елементів конструкції і характеризує проекційні екрани XGiMi. Оригінальна телескопічна (висувна) конструкція екрана, забезпечить максимальний комфорт при його використанні. Посилена алюмінієва трубка, зроблена для реалізації високого рівня надійності осьової опори - це дозволить вам багаторазово застосовувати даний пристрій та абсолютно не переживати про те, що на важливій нараді або презентації екран буде нестійкий, або його зовсім не вийде відкрити.

У структуру конструкції проекційного екрану XGiMi 50″ 16:10 так само входить високоміцний матеріал - полікарбонат (PC). Особливостями полікарбонату, є: високий рівень термостійкості, ударної міцності та при цьому досить легка вага.

Легкість та портативність

Вага екрану XGiMi 50 "становить всього 1,8 кг. Саме легка вага та портативність екрану, дозволить Вам брати його з собою на нараду, ділову зустріч або на відпочинок.

Підготовка до наради за все за 10 секунд

Телескопічна конструкція екрана XGiMi 50 "дозволить Вам всього за кілька секунд підготувати проекційний екран для наради, без необхідності застосування додаткових деталей та аксесуарів для його установки.

Зображення в 1.2 рази яскравіше та чіткіше

Проекційне полотно характеризують два основних параметри: коефіцієнт посилення (відображення) і кут огляду. Саме коефіцієнт посилення - це основний параметр впливає на якість зображення. При прямій проекції значення даного коефіцієнта варіюється від 1 до 1.2. Коефіцієнт посилення екрану XGiMi 50 "прийнятий за 1.2 (прекрасно підійде для освітлених офісів, залів, аудиторій) - забезпечить високу якість зображення та чудову передачу кольорів.

Кут огляду даної моделі проекційного екрану складає 160 градусів - це дуже зручно, якщо в аудиторії знаходиться велика кількість глядачів.

Чорна облямівка, яка розташована по периметру полотна XGiMi 50 ", необхідна для посилення сприйманого рівня контрастності зображення.

Формат екрану XGiMi 50 "(співвідношення сторін) 16:10. Це широкий формат, який призначений для комп'ютерів, ноутбуків і застосовується в професійній техніці, як правило для проведення презентацій.

Визначення необхідної діагоналі екрану

При співвідношенні сторін екрану 16:10, для забезпечення найбільш оптимального сприйняття зображення на екрані, відповідно до Міжнародного стандарту InfoComm, діагональ екрану визначається наступним чином:

Необхідно розділити довжину приміщення на 2.

Тип: Настільний проекційний екран
Бренд: XGIMI
Розмір: 107.7 x 67.3 см
Формат полотна: 16:10
Коефіцієнт посилення полотна: 1.2
Кути огляду полотна: 160°
Додатково: Механізм повернення та система фіксації полотна
Вага екрану, кг: 1.8
Вага екрану в упаковці, кг: 2.35