Мало хто знає, що навушники 1MORE захищають нас від дуже актуальної проблеми сучасності!

  • 18.03.2017
  • 1872

1MORE MK802 дизайн

Не секрет, що погіршення слуху, часто буває пов'язано з використанням навушників або бездротових гарнітур. Особливо ця проблема актуальна для дітей з їх «вразливими» організмами, що розвиваються.

Президент 1MORE USA Дейв Рассел (Dave Russell), дуже добре знайомий з даною проблемою. Його молодша дочка Ніки втратила слух. Діагноз лікарів був категоричний – пошкодження слухового апарату через щоденне використання навушників і прослуховування музики на великій гучності. Дейв був в повному розпачі– так, Нікі слухала музику кожен день, по дорозі в школу, але щоб ці звуки стали причиною втрати слуху – таке в голову Рассела просто не могло прийти!

Поки лікарі билися над Ніки, намагаючись повернути дівчинці слух, Дейв Рассел пильно вивчав проблему сучасних підлітків, які страждають ушкодженнями слуху, пов'язаними з використанням навушників. Статистика була шокуючою – в США приблизно кожен п'ятий підліток страждав проблемами зі слухом, через неправильне або надмірне прослуховування музики за допомогою навушників.

Збентежений Дейв Рассел досліджував весь ринок гарнітури в пошуках навушників, які були забезпечені будь-яким захистом слуху. Все було безрезультатно! Тоді Дейв вирішує особисто приєднатися до досліджень в цій області, щоб створити повністю безпечні навушники, із захистом слуху. Він хотів зробити це не тільки для своєї дочки Ніки, а й для людей з усього світу.

1MORE MK802 керівництво

Дейв Расселл (зліва) з генеральным директором 1MORE Сє Гуаньхуном (зправа)

Саме так і з'явилися Bluetooth-навушники 1MORE MK802 – перші навушники з захистом слуху. Сама компанія підкреслює, що в цей пристрій, крім якісних деталей і потужної електроніки вона додала ще й «совість». Керівництво 1MORE вважає, що виробники навушників повинні навчитися «любити вуха користувачів», тільки так можна буде ефективно боротися з втратою слуху у дітей і підлітків, котрі не розлучаються з музичними плеєрами.

1MORE MK802 молоді люди

У 1MORE MK802 реалізована розумна система захисту слуху користувача. Діє вона дуже просто. Вся справа в тому, що людське вухо здатне витримати шум до 85 дБ без шкоди для слуху. Щоб захистити слух, інженери 1MORE ввели обмеження часу прослуховування музики, якщо гучність звуку перевищує 85 дБ.

1MORE MK802 навушники з захистом

Саме тому, окрім ультрастильного «хай-тек» дизайну, Bluetooth-чіпу CSR V4.1, трипозиційного перемикання басів і технології декодування звуку на рівні CD Apt-X, навушники 1MORE пропонують вам ще й безпеку.

Адже, як відомо, втратити здоров'я досить легко, а от повернути його назад вкрай складно, а іноді й зовсім неможливо! Саме тому Дейв Расселл та інженери 1MORE, під час проектування гаджетів компанії, ставлять собі за мету створити не просто якісний, але й безпечний для ваших вух продукт!

1MORE MK802 стильний

Інші новини