Розпакування Qi EUNi Electric Scooter - стильного та надійного електричного самоката

  • 16.03.2017
  • 1645

Qi EUNi електричний самокат

Компанія Xiaomi прагне повернути самокатам колишню популярність. Для цього її фахівці об'єднують класичний форм-фактор пристрою з найсучаснішими технологіями, перетворюючи звичайний самокат в складаний електричний. Представляємо вашій увазі нову модель в лінійці електричних самокатів під назвою Qi EUNi Electric Scooter. Він стильний, легкий та компактний!

Qi EUNi коробка

Пристрій поставляється в картонній коробці в складеному стані. Щоб уникнути пошкодження при транспортуванні, самокат закріплений всередині спеціальними паперовими формами. Вага близько 13 кг, довжина в складеному стані 1120 мм.

Qi EUNi упаковка

Крім безпосередньо самоката, всередині коробки знаходиться блок живлення та керівництво користувача. Контрольна ручка самоката спочатку відкріплена, і її потрібно приєднувати самостійно.

Qi EUNi комплектація

Регулювання швидкості традиційно знаходиться на правій стороні, а ручка керування гальмівною системою на лівій.

Qi EUNi швидкість

Слід зазначити, що гальма досить сильні, а гальмівний шлях короткий.

Qi EUNi гальма

Невеликий пристрій з дисплеєм з правого боку є свого роду «розумним бортовим комп'ютером» електричного самоката. Він показує заряд акумулятора, стан бездротової мережі, статус підключення до смартфона, подолану відстань та інше. Крім того, з його допомогою можна змінювати режими управління, контролювати освітлення самоката тощо.

Qi EUNi бортовий комп'ютер

Переднє колесо електричного самоката оснащено високоякісною пневматичною шиною, яка дозволяє зменшити можливу тряску.

Qi EUNi переднє колесо

На задньому ж, використовується надувна повітряна шина, яка мінімізує ризик проколу при випадковому наїзді на гострий металевий предмет.

Qi EUNi задне колесо

Над переднім колесом розташована яскрава фара, а з боків заднього традиційно розмістилися лампочки габаритних вогнів.

Qi EUNi фара

Qi EUNi габаритні вогні

Внутрішні структури Qi EUNi Electric Scooter надійно захищені від вологи корпусом самоката, який відповідає стандарту IPX5, що дозволяє не бояться попадання під дощ під час шляху.

«Бортовий комп'ютер» самоката може синхронізуватися зі смартфоном за допомогою Bluetooth, передаючи на його екран дані про стан самоката. Крім того, власник може зі свого смартфона ставити на самокат електронний замок, який блокує його двигун.

Qi EUNi смартфон

Qi EUNi Electric Scooter може досягати швидкості до 20 км/год, при цьому заряду його акумулятора вистачає на близько 2 години роботи. За цей час самокат може проїжджати до 20 кілометрів.

Qi EUNi регулювання

Qi EUNi Electric Scooter складається і розкладається за допомогою спеціальної металевої педалі розташованої в передній внутрішньої частини самоката.

Qi EUNi педаль

Крім того, за допомогою цієї педалі, електричний самокат може переходити в «паркувальний» режим. Таким чином, вам не потрібно шукати спеціальні місця для паркування - ви зможете надійно припаркувати транспорт, де захочете!

Qi EUNi паркування

Якщо заряд акумулятора самоката скінчився раніше, ніж ви очікували, не варто турбуватися щодо транспортування пристрою. Завдяки складаній конструкції та двом спеціальним коліщаткам, Qi EUNi Electric Scooter можна зручно везти за собою, немов валізу!

Qi EUNi коліщатка

Qi EUNi транспортування

Qi EUNi конструкція

Вантажопідйомність електричного скутера близько 100 кг, при цьому він може підкорювати підйоми, нахил яких не перевищує 12 градусів. Все для вашого комфорту та забезпечення зручної їзди!

Qi EUNi подорож

Інші новини