Огляд: KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB - універсальний зарядний пристрій, кожен порт якого підтримує швидку зарядку QC 2.0

  • 24.03.2017
  • 1705

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB комплект

Здається неймовірним, але маленька «коробочка» розміром всього 11х8 см здатна вирішити більшість ваших проблем, пов'язаних з зарядкою смартфона, ноутбука або іншого USB-сумісного гаджета. Так-так, мова йде саме про пристрій KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB, який потрапив до нас у лабораторію. Зараз то ми і дізнаємося ступінь його корисності!

Упаковка та комплектація

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB коробка

Гаджет упакований в картонну коробку класичного для екосистеми Xiaomi білого кольору. Всередині коробка поділена на дві секції, в одній з яких лежить власне сам зарядний пристрій, а в іншій – його аксесуари (кожен в своєму поліетиленовому пакеті).

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB комплектація

Комплектація пристрою досить цікава. Крім безпосередньо KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB в неї входять:

  • Кабель живлення;
  • Подвійний USB-кабель для режиму Dual-порт;
  • 6 насадок-перехідників для різних типів електричних вилок;
  • Зручний тканинний мішечок для транспортування гаджета;
  • Спеціальні знімні ніжки;
  • Коротка інструкція на китайській мові.

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB чохол

Як бачимо, творці розробили даний зарядний пристрій максимально універсальним, щоб він міг підійти найбільш популярним гаджетам.

Конструкція та дизайн

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB дизайн

Дизайн зарядного пристрою - це класичний «хай-тек». Білий колір, закруглені кути, гладка та дуже приємна на дотик поверхня. Все стильно та лаконічно – нічого зайвого. KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB надзвичайно компактний гаджет - його габаритні розміри складають всього 110.5х80.8х 18.3 мм, а вага - 195 г.

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB вага

Завдяки своїй елегантності та компактності, пристрій відмінно підійде до будь-якого інтер'єру, а завдяки зручному форм-фактору його легко транспортувати. З таким гаджетом дійсно немає сенсу брати з собою кілька важких «зарядників» для пристроїв – достатньо лише USB-кабелю!

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB зарядка

Технічні характеристики

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB оснащений п'ятьма USB-портами, кожен з яких підтримує швидку зарядку QC 2.0. Загальна вихідна потужність пристрою становить 65 Вт.

У режимі зарядки від одного порту, гаджет здатний видавати три види напруги: 5V2A, 9V1.8A і 12V1.5A. Завдяки спеціальному кабелю, пристрій може працювати в режимі Dual-порт, що дозволяє видати напругу 20В/3A. Така «фішка» відмінно підійде для зарядки пристроїв з «великими» ємнісними акумуляторами, наприклад для ноутбуків.

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB Dual-порт

Крім того, зарядний пристрій має надзвичайно широкий діапазон вхідної напруги AC 100-240V. Цей параметр робить гаджет адаптованим до різних електричних мереж.

Само собою, що такий тип зарядного пристрою, просто не міг не отримати ступінчасту систему захисту. KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB захищений від перенапруги, короткого замикання та перегріву. Крім того, гаджет контролює процес зарядки в режимі реального часу. Якщо вихідний струм перевищить максимально допустиме значення, то автоматично відключається вихід. Таким чином, відбувається захист, як самого зарядного пристрою, так і гаджета, що заряджається.

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB живлення

Практичне використання

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB практичне використання

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB – це той самий випадок, коли про роботу гаджета сказати можна дуже мало – настільки вона проста і надійна. Ми пробували підключати до адаптера і одне, і два, і відразу п'ять пристроїв - гаджет справно та швидко заряджав їх, нагріваючись в межах норми.

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB п'ять смартфонів

Знімні ніжки виявилися дуже корисною дрібницею - завдяки їм гаджет можна поставити «на бік». Таким чином, власник зможе розмістити зарядний пристрій там, де потрібно саме йому.

Висновок

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB адаптер живлення USB

KingMi Multi USB port power adaptor 5 USB – дуже корисний та дуже потрібний гаджет, який відповідає сучасним користувацьким тенденціям. Пристрій відмінно показав себе в роботі, а його дизайн викликає лише приємні емоції.

Інші новини