Поради по забезпеченню безпеки Вашого Mi-смартфона

 • 28.03.2017
 • 3188

У цій статті ми дамо Вам Топ-9 порад, які зроблять Ваш смартфон Xiaomi на базі прошивки MIUI захищеним і безпечним. Звичайно ж,  MIUI завжди прагне забезпечити Вашу конфіденційність і збереження особистих даних, але сьогодні ми покажемо, як зробити Ваш смартфон ще більш захищеним і непідступним. 

Ознайомтеся з інструкцією нижче, аби знати як Вам діяти.

1. Використовуйте Захист блокування екрану (PIN/пароль/графічний ключ)

Безпека самртфонів Xiaomi на MIUI створюємо пароль

Щоб Ваш смартфон був більш безпечним, для початку Вам необхідний захищений екран блокування. На Android Ви маєте декілька варіантів, які різняться за складністю, зручністю та безпекою:

 1. PIN-код. Блокування за допомогою PIN-коду більш зручне, тому як воно потребує від Вас запам'ятовування лише декількох цифр. Хоча багато користувачів обирають 4-значний PIN-код, Ви можете використовувати до 16 цифр на смартфоні Xiaomi, якщо Ви їх запам'ятаєте.
 2. Графічний ключ. Длокування за допомогою графічного ключа - унікальна функція для Android смартфонів. Якщо Ви обираєте для себе цей метод, то обов'язково уникайте створення загальновідомих букв і фігур (квадрат, трикутник та інше), а також слідкуйте за тим, щоб екран залишався чистим і не мав слідів руху пальців по ньому.
 3. Пароль. Використання пароля, вочевидь, стане потужним способом блокування смартфону. Ви можете підібрати унікальний пароль, який гарно запам'ятовується, для максимальної безпеки Ваших даних. Плюси цього методу - його важко відслідкувати у випадку з графічним ключем, і важко вгадати як у випадку з PIN-кодом із 4 цифр.

Ви можете знайти цю опцію в MIUI у розділі Налаштування > Екран блокування і пароль.

2. Використання App Lock

Безпека смартфонів Xiaomi на MIUI ставимо App Lock

Функція блокування додатку є дуже корисною, коли Вам необхідно сховати щось на своєму смартфоні, наприклад, повідомлення в Mi Messenger, галереї або додаток соціальної мережі. Цю функцію можна знайти в MIUI у розділі Безпека > Блокування додатків. До речі, у якості пароля для App Lock можна поставити ваш відбиток пальця.

3. Увімкнення другого простору

 Безпека смартфонів Xiaomi на MIUI увімкнення другого простору

Ми усі знаємо, що у випадку з настільною операційною системою Windows можна зробити декілька облікових записів у системі і таким чином розділити роботу і розваги. Таким самим чином і в MIUI можна створити другий простір з різноманітними додатками, фотографіями і файлами, і кожна робоча область буде унікальною. Це дає відчуття використання абсолютно іншого смартфона! Щоб активувати функцію, перейдіть у Налаштування > Другий простір > Увімкнути другий простір.

4. Завжди оновлюйте операційну систему

Розробники періодично випускають оновлення свого програмного забезпечення з покращеннями, які можуть містити оновлення безпеки і стабільності. Рекомендується завжди оновлювати пристрій і постійно оновлювати версію прошивки на Вашому смартфоні. Наприклад, оновлення MIUI приходять на смартфони Xiaomi на регулярній основі.

5. Вимкнення GPS для окремих додатків

Безпека смартфонів Xiaomi на MIUI вимикаємо GPS

У кожному смартфоні є GPS  - вбудована функція відстеження місцезнаходження. Зазвичай налаштування місцезнаходження відкриті для додатків Google Maps, Facebook, Twitter, Vkontakte і т.п. Якщо Ви не бажаєте, щоб інші знали, де Ви знаходитесь, в MIUI можна в індивідуальному порядку дозволити/заборонити додаткам визначати Ваше місцезнаходження. Ви можете навіть повністю вимкнути GPS. Щоб перевірити доступ програм до Вашого місцезнаходження, зайдіть у  Налаштування > Додаткові налаштування > Конфіденційність > Місцезнаходження.

6. Вимкнення Wi-Fi та Bluetooth за непотрібністю

Безпека смартфонів Xiaomi на MIUI Wi-Fi та Bluetooth

Постійно активний Wi-Fi - це не дуже корисно для смартфона і Вашої безпеки. Вимкнення Wi-Fi не тільки захищає пристрій від небезпечних мереж, але і додає автономності Вашому акумулятору. З Bluetooth приблизно така сама історія. Зловмисники можуть використовувати доступне бездротове з'єднання на Вашому смартфоні для доступу до Ваших файлів. Тому вмикайте Wi-Fi тільки тоді, коли Вам це дійсно потрібно.

7. Зберігайте резервні копії даних Вашого смартфона

Безпека смартфонів Xiaomi на MIUI створюємо резервну копію

Не забувайте зробити резервну копію всіх Ваших контактів/повідомлень/заміток/фото з галереї і т.д. Це є дуже важливим на випадок, якщо Ваш смартфон загубиться. Ви можете створювати резервні копії даних свого смартфону на фізичному диску або в хмарі Mi Cloud. Доступ до резервного копіювання Mi Cloud можна отримати, перейшовши в Налаштування > Мій обліковий запис > Mi Cloud > Резервне копіювання пристрою.

8. Налаштування віддаленого блокування/очищення

 Безпека смартфонів Xiaomi на MIUI та Mi Cloud

Служби віддаленого блокування або очищення смартфона допоможуть, якщо Ваш смартфон загубиться або його вкрадуть. Використовуючи ці інструменти, Ви зможете віддалено блокувати, відстежувати і навіть стирати Ваші особисті дані зі смартфона за допомогою комп'ютера та Інтернету. Про це ми детальныше писали тут.

9. Встановлення додатків з надійних джерел

 Безпека смартфонів Xiaomi на MIUI ставимо приложения только из Google Play

У смартфонах на базі Android OS Ви знайдете пункт під назвою "Невідомі джерела". Якщо Ви ввімкнули його, це означає, що Вам буде дозволено встановлювати сторонні додатки з інших джерел, окрім офіційного магазину Google Play. Щоб забезпечити безпеку Вашого пристрою, завжди рекомендується встановлювати додатки з надійних джерел. У MIUI ви можете увімкнути або вимкнути цю опцію в Налаштування > Додаткові налаштування > Конфіденційність.

Інші новини
Поради по забезпеченню безпеки Вашого Mi-смартфона
Поради по забезпеченню безпеки Вашого Mi-смартфона
 • 28.03.2017
 • 3189
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини