Xiaomi випустила розумні ваги Yunmai Mini 2

  • 30.03.2017
  • 1502

розумні ваги Yunmai Mini 2

Компанія Xiaomi випустила 72-й продукт на платформі MIJIA. Це ще одні смарт-ваги Yunmai Mini 2. Слід нагадати, що компанія вже має декілька розумних ваг. Гаджет має багато функцій, а не лише класичне вимірювання ваги.

розумні ваги Yunmai Mini 2 в інтер'єрі

Цей продукт допомагає контролювати і вимірювати відразу кілька показників Вашого тіла, наприклад:вага, відсоток м'язів і жиру, відсоток кісткової маси, швидкість метаболізму, індекс маси тіла (ІМТ), рівень білка і рідини в організмі. Шкала використовує чіп BIA для розрахунків, а також багаточастотний електричний імпеданс змінного струму для сканування біологічних тканин, який є більш точним, ніж традиційна зв'язка сенсорів постійного струму.

розумні ваги Yunmai Mini 2 вигляд збоку

Верхня грань ваг виконана із загартованого білого скла зі спеціальним покриттям, яке протидіє ковзанню. Yunmai Mini 2 також оснащена світлодіодним дисплеєм високої чіткості та чутливими електродами з неіржавкої сталі 304. Спеціальна нержавіюча сталь, яка має антикорозійні властивості дозволяє Вам ступати на ваги з мокрими ногами.

розумні ваги Yunmai Mini 2 дисплей

Крім того, ваги Yunmai Mini 2 використовують енергоефективний модуль Bluetooth 4.0, який відключається автоматично, коли він не задіяний. Ваги розраховані на живлення від трьох батарейок типу АА, термін служби яких складає до одного року. Yunmai Mini 2 синхронізуються з додатком Mi Home і виводять детальну статистику на дисплей Вашого смартфона. У Китаї новинка надійде в продаж 11 травня 2017, а через пару тижнів з'явиться в нашому фірмовому магазині Mi.ua.

Інші новини
Xiaomi випустила розумні ваги Yunmai Mini 2
Xiaomi випустила розумні ваги Yunmai Mini 2
  • 30.03.2017
  • 1503
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини