Як знайти ваш Mi смартфон у разі втрати або крадіжки?

  • 30.01.2016
  • 14408

Активуйте локацію через хмару Mi Cloud

Для цього Вам знадобиться Mi акаунт (не плутати з Google акаунтом), якщо у Вас ще немає його, зараз саме час подбати про його створення, це корисна штука.

Зайдіть в Налаштування> Mi Аккаунт> Хмара Mi Cloud і в самому низу відкритого меню знайдіть вкладу Локація (або Find Device) і активуйте функцію за допомогою повзунка. Це все, як бачите - зовсім не важко.

Тепер у разі чого, Вам потрібно буде зайти на сайт i.mi.com і увійти під своїм логіном паролем від Mi аккаунта. Увага: сайт на китайському, однак у Вашому браузері Ви можете включити машинний переклад, все стане набагато зрозумілішим.

Ви потрапите в меню, де потрібно натиснути на самий правий ярлик "Знайти пристрій". Якщо Ваш смартфон в цей момент буде підключений до Інтернету і до GPS, Ви з легкістю виявите його на карті (в меню можна вибирати між картами Google і BaiDu).

Праворуч від карти буде зображений Ваш смартфон, на ньому будуть доступні кілька кнопок:

  • визначити місцерозташування смартфона
  • ввімкнути звуковий сигнал на Mi пристрої
  • заблокувати пристрій
  • стерти дані з Mi гаджета

Щоб зловмисники не отримали доступ до ваших персональних даних, Вам варто відразу ж заблокувати смартфон, а якщо Ви впевнені, що ваш Xiaomi вже не повернути (наприклад, він вже на іншій частині земної кулі), то бажано стерти всі дані зі смартфона за допомогою Mi Cloud.

Бонус: пошук Android пристрою від Google

Ні для кого не секрет, що операційна система MIUI заснована на базі Google Android, вона не тільки додає зручності використання, але і приносить деякі корисні функції з Android на ваш Mi смартфон. Однією з таких функцій є пошук Xiaomi на карті.

Для того, щоб активувати цю функцію, вам досить додати в Mi смартфон Google Аккаунт у вкладку Інші Акаунти (Other Accounts). Після цього Ваш пристрій за наявності Інтернету та активованого GPS можна буде також відстежити на картах Google. Для цього Вам потрібно перейти на сайт google.com/android/devicemanager і ввійти в той Google акаунт, який підключений до Вашого Mi смартфону.

За допомогою цього сервісу ви зможете відстежити ваш Android гаджет, продзвонити його, заблокувати або стерти з нього всі персональні дані.

Увага: вся дії з пошуку Mi пристрою користувач здійснює на свій страх і ризик, на нього також лягає повністю вся відповідальність за скоєні маніпуляції.