7 фактів про смартфон Redmi 3 від Mi.ua

  • 08.02.2016
  • 1170

1. Не дивлячись на індекс "3" Redmi 3 не третій смартфон в лінійці Redmi

Смартфон отримав індекс "3", що означає "третє покоління" в назві Redmi, проте це не зовсім так. За рахунком смартфон не третій, історія випуску бюджетної лінійки Redmi така: Redmi -> Redmi 1S -> Redmi 2 -> Redmi 2A -> Redmi 3. Таким чином Redmi 3 вже п'ятий за рахунком смартфон з серії доступних апаратів Xiaomi.

2. Дисплей

Як відомо діагональ дисплея у Redmi 3 виросла (до 5" дюймів) в порівнянні з попередниками, однак дозвіл залишилося колишнім. Xiaomi пішла на такий крок заради автономності пристрою, чим менше дозвіл дисплея, тим менше навантаження на процесор і відповідно витрата енергії на відображення картинки на екрані. При цьому щільність пікселів на дюйм не сильно постраждала, в 4.7" дюймовому Redmi 2 вона становила 312 ppi, а в 5" дюймовому Redmi 3 - 293 ppi. Як бачите різниця невелика і практично непомітна людським оком.

3. Слот microSD мутував, але залишився

Зазвичай суцільнометалеві смартфони позбавлені слота для microSD карток, конструкція не дозволить, та й з міркувань естетики робити ще один лоток для microSD картки поруч з SIM некоректно. Незважаючи на статистику, Redmi 3 навряд чи позбувся microSD слота, вірніше позбувся, але пам'ять розширити можна.

Слот перемістився в один з лоточків для SIM-карт, таким чином вимогливі до пам'яті користувачі все-таки зможуть розширювати пам'ять Redmi 3 за допомогою microSD карток, до речі аж до 128 Гб (!).

4. Три кольори Redmi 3 як на коробці, ви впевнені?

Redmi 3 на промо зображенні показаний в трьох кольорах, які вже стали класичними для смартфонів останніх років. Однак не все так просто. На зображенні ми можемо бачити срібний, золотий і сірий (мокрий асфальт) Redmi 3. Також крім кольору на задній грані є ромбоподібний малюнок на всіх трьох моделях.

Однак є ще одна версія смартфона - золота, яка позбавлена ​​малюнка і просто гладка. Таким чином виходить, що Redmi 3 представлений в чотирьох варіаціях - дві золоті моделі, срібна і сіра.

5. Великий акумулятор

У Redmi 3 встановлена ​​батарея на 4100 мАг, це майже в два рази більше, ніж в попередньому Redmi 2, який оснащувався акумулятором всього на 2200 мАг. Можете уявити, як виросте автономність смартфона?

6. Камера як у Redmi Note 3

Смартфон отримав таку ж основну задню камеру, як і фаблет Redmi Note 3. Це 13 Мп камера, яка має фазовий автофокус (PDAF), апертуру f / 2.0 і може робити HDR знімки. Як і в попередній моделі поруч з камерою є LED спалах. Нагадуємо, що в Redmi 2 варто камера з сенсором на 8 Мп.

7. На 11 грам важче

Незважаючи на те, що Redmi 3 отримав повністю металевий преміальний корпус, збільшений дисплей і габарити - його вага стала всього на 11 грам більше, ніж вага попередника в особі Redmi 2.

При цьому Redmi 3 ще і тонше, ніж попереднє покоління, його товщина складає 8.5 мм проти 9.4 в Redmi 2.