Xiaomi і Philips створили розумну настільну лампу із захистом зору

  • 01.02.2016
  • 1260

Всесвітньо відомий виробник електроніки і лідер в області побутового освітлення компанія Philips починає співпрацю з китайською компанією Xiaomi, що спеціалізується на смартфонах і пристроях для розумного будинку.

Результатом цієї співпраці стане розумна лампа Philips EyeCare, яка покликана захищати ваш зір. "Розумність" настільної лампи полягає в тому, що на її корпусі знаходиться датчик, який вимірює рівень освітлення і коригує випромінювання самої лампи Philips EyeCare. Лампочка сама буде підлаштовуватися під освітленість у приміщенні і видавати максимально комфортне світло для зручності читання, роботи і т.д. Всього одним дотиком ви може підключити розумну лампу Philips до додатка Мі Smart Home від Xiaomi, а це відкриває нові можливості.

Ми заручилися підтримкою компанії Xiaomi, яка є одним з п'яти найбільших виробників смартфонів у світі, щоб принести ці інновації вам в життя.

Каже Ольвія Кі, голова департаменту Інновацій у відділенні освітлення Philips. У Philips є надзвичайне чуття знаходити вдалих партнерів і разом створювати успішні продукти, які дійсно приносять корисні інновації і роблять життя кращим - розумна лампа Philips EyeCare яскравий тому приклад.

"Ми раді співпрацювати з лідером в області освітлення компанією Philips, а також ми надзвичайно пишаємося тим, що в магазині Xiaomi тепер буде продаватися розумна лампа Philips EyeCare. Ця лампа підключається до екосистемі Мі Smart Home і приносить надзвичайний досвід використання".

- Лю Де, один із засновників Xiaomi

Завдяки використанню спеціальної оптики від Philips, розумна лампа зменшує кількість відблисків на поверхні, а також завдяки сенсорам тримає оптимальний рівень освітлення не навантажуючи зайвий раз очі.

Надалі у цієї лампи з'явиться можливість з'єднуватися через Mi Cloud і з іншими розумними пристроями Xiaomi, приміром сенсорами відкривання дверей: як тільки користувач увійде до квартири, лампа сама включиться. Лампа працює з усіма смартфонами Мі / планшетами, а також з ОС Android 4.0 (і вище) і IOS 7.0 (і вище).