Рюкзак College Wind Shoulder Bag Youth Edition (Apple Green)

Класичні форми та кольори ніколи не вийдуть із моди, але вони не завжди до смаку прогресивній молоді, яка відкрита до усього яскравого, незвичайного та нестандартного!

Рюкзак College Wind Shoulder Bag Youth Edition створений спеціально для молоді, яка обожнює мобільність та авангард: легкий, яскравий, місткий, легко чиститься, має декілька карманів із застібками та оригінальну трохи мішкувату форму. 

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Рюкзак College Wind Shoulder Bag Youth Edition (Apple Green)

Загальні характеристики

Класичні форми та кольори ніколи не вийдуть із моди, але вони не завжди до смаку прогресивній молоді, яка відкрита до усього яскравого, незвичайного та нестандартного!

Рюкзак College Wind Shoulder Bag Youth Edition створений спеціально для молоді, яка обожнюю мобільність та авангард: легкий, яскравий, місткий, легко чиститься, має декілька карманів із застібками та оригінальну трохи мішкувату форму.

Екстер’єр

Рюкзаки College Wind Shoulder Bag Youth Edition Apple Green не можуть залишитись без уваги та не підняти настрій. Виконані у ніжних кольорах (Apple Green и Watermelon Red), вони пасуватимуть як школярам, так і студентам.

Міцність поліестеру та наявність м’яких ременів, які регулюються, дозволяють використовувати рюкзак і у навчанні, у прогулянках по місту і на пікніках. Сірий колір ремінців та додаткова прошивка окремих деталей надають ще більшої міцності та спортивності.

Матеріал гарно відштовхує воду і надійно захищає вміст рюкзака від промокання та вологості.

Інтер’єр

Навіть сіра нейлонова підкладка не залишить Вас байдужими. Вона ідеально поєднується за кольором із зовнішніми аксесуарами рюкзака та має приємний блиск. Після відкриття рюкзаку, Вас можуть приємно здивувати об’єм (20-35 л) та наявність декількох карманів.

Рюкзак College Wind Shoulder Bag Youth Edition
Окрім великого загального відділення всередині є великий карман для ноутбука та невеликий карман на блискавці для зберігання смартфону або необхідних Вам дрібничок. Ваш ноутбук буде гарно зафіксований, адже зверху карману є резинка, яка не дасть гаджетові зайняти місця більше, ніж йому відведено.

Рюкзак College Wind Shoulder Bag Youth Edition кармани

М’ятний та рожевий відтінки рюкзака, скоріше за все, сподобаються дівчинкам. До того ж, дівчата неодмінно оцінять вищезгаданий «бонус», який чудово підійде на роль косметички і не загубиться всередині серед вмісту рюкзака.

Рюкзак College Wind Shoulder Bag Youth Edition на спині

Тип: Рюкзак
Бренд: Mi
Розмір: 20-35 л
Колір: Apple Green
Матеріал: Поліестер, нейлон
Вага: 200 г
Розміри: 385 х 270 х 145 мм

Завантаження…