Ремінець Amazfit Pace's Band Black Green (Ліцензія)

Ремінець для годинника Amazfit Pace виготовлений з нетоксичного гіпоалергенного силікону, який прекрасно відштовхує вологу і піт. Тому він не викликає неприємних відчуттів при повсякденному використанні або фізичній активності.

Для того, щоб урізноманітнити свій стиль, а також використовувати годинник як модний аксесуар, виробник передбачив два варіанти використання ремінця - для цього достатньо встановити його зеленою або чорною стороною. Швидкоз'ємні кріплення дозволяють зняти і встановити ремінець буквально за секунди.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ремінець Amazfit Pace's Band Blue

Ремінець для годинника Amazfit Pace виготовлений з нетоксичного гіпоалергенного силікону, який прекрасно відштовхує вологу і піт. Тому він не викликає неприємних відчуттів при повсякденному використанні або фізичній активності.

Застібка на ремінці дозволяє добре фіксувати годинник на руці, не перетискаючи при цьому шкіру.

Біг, велоспорт, заняття в залі і навіть стрибки з парашутом - стежте за активністю організму в будь-яких умовах.

Для того, щоб урізноманітнити свій стиль, а також використовувати годинник як модний аксесуар, виробник передбачив два варіанти використання ремінця - для цього досить прикріпити його до годинника зеленою або чорною стороною. Швидкоз'ємні кріплення дозволяють зняти і встановити ремінець буквально за секунди.

amazfit multicolour

amazfit multicolour

amazfit multicolour