Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Home (Mijia) Robot Vacuum-Mop P Black STYTJ02YM (SKV4109GL)

Компактний дизайн

Робот-пилосос Mijia STYTJ02YM має класичний дизайн. Особливо тонкий, легкий дизайн з розмірами 152 x 74,6 x 99.5 мм підвищує естетичність та допомагає пристрою працювати швидше і більш гнучко переміщатися в будь-якому будинку, квартирі, офісі.

Багатофункціональний всмоктуючий механізм

Mijia STYTJ02YM підтримується 3 різними механізмами сканування. Зокрема, в пристрій вбудований потужний безщітковий мотор, який регулює конструкцію повітропровіду, механізм регулювання різних режимів всмоктування за допомогою контуру управління та програмне забезпечення для максимальної потужності всмоктування до 2100 Па.

Крім того, дизайн компонування пилозбірників і резервуарів для води був масштабований більш відповідним чином. Дає можливість контролювати потужність як всмоктування, так і витирання, регулювати кількість води, захищаючи підлогу. Механізм сканування імітує метод ручного очищення в обох напрямках: вліво і вправо, що допомагає пилососу краще видаляти плями.

Модернізована лазерна навігація LDS

Робот-пилосос Mijia STYTJ02YM обладнаний модернізованою системою лазерного сканування LDS.

Застосування алгоритму налаштування цілі, дозволив забезпечити більш високу швидкість обертання, точність, дальність, а також бути більш чутливим до перешкод.

Потужний процесор

З точки зору конфігурації робот-пилосос використовує процесор Conrtex-A7. Інтелектуальний 4-ядерний процесор з процесором зображення mali400 для більш чутливого збору та обробки даних. Алгоритм SLAM створює в реальному часі карту приміщення

Обладнаний 12 всеспрямованими датчиками

Пилосос оснащений 12 всеспрямованими датчиками для виявлення і обходу перешкод з бар'єром 2 см з більш точним позиціонуванням та навігацією.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Робот-пилосос
Бренд: MiJia
Модель: STYJ02YM
Вхід: 20В ⎓ 1.2A
Номінальна потужність: 33 Вт
Ємність акумулятора: 3200 мАг
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n 2.4 ГГц
Розміри: ϕ350 x 94.5 мм
Вага: 3.6 кг
Тип: Зарядна база
Вихід: 20 В ⎓ 1.2 А
Розміри: 152 х 74.6 х 99.5 мм