Робот-пилосос миючий Xiaomi RoboRock Xiaomi S6 Pure Vacuum Cleaner Black (S6P52-00)

Високоточна навігація

Робот-пилосос Roborock S6 Pure (S602-00) обладнаний точною лазерною технологією і навігацією, може нанести на карту ваш будинок, а потім очистити як одну кімнату, так весь будинок за допомогою декількох інтуїтивно зрозумілих натискань на смартфоні.

Компактний, сучасний дизайн

Робот-пилосос має відносно невеликий розмір — всього 350 x 350 x 96.5 мм, що дозволяє йому чистити вузькі місця в будинку.

В цілому, зовнішня структура версії Roborock S6 Pure нічим не відрізняється від S6. Проте, найбільш очевидна відмінність, яке відразу видно з S6 Pure, полягає в тому, що функціональні клавіші мають тільки 2 кнопки замість 3 кнопок, як у звичайному S6.

Ліва кнопка використовується для включення / вимикання робота і має функцію відображення стану зарядки шляхом зміни світла:

  1. Білий світ: стан батареї вище 20%.
  2. Червоний: рівень заряду батареї нижче 20%.
  3. Миготливе світло: почати зарядку.
  4. Червоний блимає: несправний.

Крім того, якщо ви натиснете праву кнопку (значок вдома) в режимі очікування або в режимі паузи, робот автоматично очистить область навколо (1.5 х 1.5 м). Після чистки робот повернеться в початкове точку з якої він почав прибирання.

Покращені чистячі здібності. Вологе прибирання.

Roborock S6 Pure (S602-00) оснащений насадкою з волосками, виготовленими з мікроволокнистої тканини з водовідштовхувальною дією, які прибирають більше бруду, не дряпаючи підлогу.

Крім того, пилосос з резервуаром для води на 180 мл, що дозволяє регулювати кількість води завдяки регулятору швидкості потоку води, витирає велику площу без необхідності заміни або додавання води на півдорозі.

Точна побудова маршруту прибирання

Завдяки наявності високоточного лазерного датчика, пилосос може побудувати карту приміщення з точністю до 98% і зберігати в пам'яті до 3 карт, що дуже зручно при прибиранні багатокімнатної квартири або будинку.

Крім того, користувачі можуть синхронізувати робота з додатком по смартфону і вибрати потрібну зону очищення.

Висока сила всмоктування

S6 Pure з силою всмоктування 2000 Па, очистити кімнату від бруду, слідів піску на килимі, слизькій дерев'яній та кам'яній підлозі.

Висока швидкість обертання щітки (до 1500 об / хв) в комбінації з оптимальний конвекційним потоком повітря, дозволяє забезпечити стабільну потужність всмоктування, завдяки чому пилосос впорається з пилом, сміттям і шерстю домашніх тварин, яка прилипла до килима або підлоги.

Розумний датчик, двигун працює більш плавно

Процесор в S6 Pure (S602-00) був оновлений щоб допомогти пилососу адаптувати і обробляти передові алгоритми шляху, оптимізуючи маршрут очищення в реальному часі, не пропускаючи жодного місця в будинку.

Крім того, пилосос має ряд датчиків навколишнього середовища і внутрішніх елементів, таких як акселерометр, датчик вологості, інфрачервоний датчик від падіння, компас, що допомагає S6 Pure визначати всі напрямки і автоматично повертатися в місце зарядки.

Віртуальна стіна

Робот-пилосос S6 Pure (S602-00) підтримує можливість створення віртуальної стіни і неробочої зони, яка не дозволяє роботу входити в ігрову зону дитини і не стикатися з рослинами в горщиках розміщених на підлозі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Робот-пилосос
Бренд: Roborock
Модель: S6 Pure (S602-00)
Навігаційні технології: Лазерне картографування
Рівень шуму: 50-65 дБ
Ємність пилозбірника: 480 мл
Ємність для води: 180 мл
Потужність всмоктування 2000 Па
Акумулятор: 5200 мАг
Тривалість зарядки: 6 годин
Тривалість використання: Близько 2.5 часов
Розмір: 350 х 350 х 96.5 мм
Вага: 3.2 кг