Роликові ковзани Xiaomi XUNKIDS Blue M

  • Блакитний

Гарний дизайн та ергономічна конструкція

Дитячі роликові ковзани XUNKIDS мають привабливий дизайн та ергономічну конструкцію, завдяки цьому в них зручно кататися як новачкам, так і професіоналам.

Потовщена алюмінієва рама

Рама роликових ковзанів має потовщену конструкцію з алюмінієвого сплаву. Черевики виготовлені з високоміцного поліпропілену, який не токсичний, не має неприємного запаху і володіє хорошою електроізоляцією. Бічна конструкція, захищає корпус взуття та ноги від травм при випадковому падінні дитини.

Захисна пінна прокладка

Внутрішні чоботи, виготовлені з поліуретанової тканини, мають зручну амортизуючу конструкцію. Крім того, всередині чобіт передбачена пінна прокладка, яка захищає ноги дитини від промокання.

Легко надіти і зняти

Використання подвійної пряжки, забезпечує більш надійну фіксацію ноги в процесі катання, а також дозволяє швидше надягати та знімати роликові ковзани.

Поліуретанові колеса. Підшипники класу ABEC-7.

Ходова частина кожного роликового ковзана XUNKIDS обладнана чотирма високоеластичними зносостійкими поліуретановими колесами і підшипниками ABEC-7, які є найоптимальнішими, мають високу точність обертання та хороший вологозахист. Це забезпечить більш комфортне і плавне катання, що особливо оцінять користувачі, які тільки освоюють тонкощі та особливості катання на роликових ковзанах.

TRP гальмо

Правий черевик роликового ковзана обладнаний зручним гальмом з термопластичної гуми (TRP).

Регульований розмір

Внутрішні та зовнішні черевики роликових ковзанів можуть бути відрегульовані за розміром, щоб дитина відчувала себе максимально комфортно в процесі катання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Роликові ковзани
Бренд: XUNKIDS
Модель: XPXIE1011
Розмір: M
Колір: Блакитний