Роликовий масажер Xiaomi RESPRING

  • 12 місяців

Традиційні роликові масажери складаються з 300 і більше дрібних металевих голок. Такий процес масажу досить болючий і потрібно чимало часу для подальшого відновлення шкіри. Крім того, такі масажери, як правило, можна використовувати тільки на обличчі, але ж шкіра на інших ділянках тіла теж вимагає догляду.

"Безболісний" процес масажу шкіри з роликовим масажером RESPRING

Роликовий масажер RESPRING може бути застосований не тільки для бличчя, а й для тіла. Поверхня ролика має багато пірамідальних виступів, які дозволяють рівномірно розподілити попередньо нанесену на шкіру есенцію і, масажуючи шкіру, поліпшити її поглинання. Крім того, масажні рухи стимулюють циркуляцію крові, дозволяють зробити шкіру еластичною, пружною і поліпшити її загальний стан.

Перед застосуванням масажера рекомендується ретельно очистити шкіру та гарненько "висушити" її м'яким ватним тампоном. Після цього можна рівномірно нанести розлиту по пляшках есенцію* на обличчя та шию, акуратно розгладжуючи її роликовим масажером RESPRING протягом 3-5 хвилин. Далі необхідно витерти сироватку, яка залішилась на шкірі ватним тампоном і гарненько промити обличчя.

* Якщо на шкірі обличчя, шиї т.ін. проявиться алергічна реакція на есенцію, то слід припинити її застосування та звернутися до лікаря.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Роликовий масажер
Бренд: RESPRING
Матеріал: АБС-пластик, силікон
Термін придатності есенції: 3 роки з дати виробництва
Умови зберігання: Прохолодне та сухе місце