Парасолька Xiaomi Konggu Automatic Umbrella WD1 Black 23 inch

  • Чорний
  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Konggu WD1 — базова парасолька, що здатна забезпечити захист не тільки від дощу, але й від сонця. Продуманий каркас, щільна тканина — конструкція парасольки врахувала усі деталі аби нею можна було користуватися безпечно і довго. Не дивлячись на компактні параметри (довжина складає усього 31,5 см), в розкладеному вигляді парасолька здатна вмістити під собою 2 людини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Об’ємний захист для 2-х людей

Завдяки об’ємному куполу діаметром 102 см парасолька WD1 від Konggu здатна забезпечити захист від дощу одразу для 2-х людей. Парасолька пройшла 400 циклів випробовування з відкриття/закриття, тому здатна забезпечити високу надійність та довговічність.

Konggu WD1 розгорнутий вигляд

Класичний дизайн та захист від ультрафіолету

Konggu WD1 має простий дизайн без малюнків та зайвих деталей — класична базова парасолька. Модель забезпечує захист не тільки від дощу, а й від шкідливих променів пекучого сонця. Для виробництва була використана тканина 210Т — достатньо щільна тканина з вологостійкість. Каркас з 8 спиць виконаний з алюмінієвого сплаву з додаванням скловолокна — що забезпечує не тільки надійність, але й легкість конструкції.

Konggu WD1 складений вигляд

Зручна складна форма

В складеному вигляді Konggu WD1 має дуже компактні габарити. Довжина складає усього 31,5 см. Тому її зручно брати з собою, або носити з собою у сумочці.

Konggu WD1 для 2х людей

Увага до деталей

Парасолька оснащена автоматичним механізмом, що дозволяє відкрити парасольку за секунду. Також модель має заокруглені кінчики, зручну ручку з ABS пластику та пружні пружини на каркасі. Усе — аби забезпечити комфортне та довготривале користування парасолею.

Konggu WD1 широкий діаметр

Тип:

Парасолька

Бренд: Konggu
Модель:

WD1

Параметри:

5.8 х 32 х 5.8 см

Розмір в розкладеному вигляді:

1020 х 620 х 1020 мм

Функції:

Захист від дощу та сонця

Захист від сонця:

UPF 50+

Тканина:

T210

Матеріал:

100% поліефірне волокно, алюмінієвий сплав, скловолокно

Швидкість розкриття:

Кількість спиць:

8

Колір:

Чорний