Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Sharp3 Black

  • 24 місяця

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

7300 оборотів в хвилину

ENCHEN Sharp3 — це стильна і прогресивна машинка для стрижки волосся виготовлена ​​зі сплаву паладію та срібла, обладнана двигуном зі швидкістю обертання 7300 об/хв, а також інтелектуальною системою ESM.

Сталева ножова головка

Ножова головка машинки для стрижки волосся виготовлена ​​з самозагострювальної мартенситної сталі, має гарну здатність до загартування, високу міцність та стійкість до стирання.

Головка машинки складається з статичного і рушійного ножів, які пройшли сувору перевірку на безпеку та можуть використовуватися під різними кутами в процесі стрижки.

20-ступінчасте регулювання довжини

ENCHEN Sharp3 використовує конструкцію позиційного гребеня з поворотним типом, яка допоможе вам відрегулювати довжину стрижки в діапазоні 1-20 мм.

Energy Smart Manager

ESM — це «мозок» машинки для стрижки волосся, який містить модулі управління двигуном і енергоспоживанням для забезпечення стабільної та швидкісної роботи навіть при низькій потужності.

Світлова індикація

Система індикаторів Sharp3 використовується для наочного нагадування про стан заряду батареї.

USB-інтерфейс TYPE-C

Машинка для стрижки волосся підтримує функцію «включай та працюй», при якій машинка здатна працювати в половину потужності при зарядці акумулятора.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Машинка для стрижки волосся
Бренд: Enchen
Модель: Sharp3
Матеріал: Пластик, сплав паладію та срібла, мартенситна сталь
Номінальна потужність: 5 Вт ⎓
Номінальна напруга: 5 В
Тривалість зарядки: 2 ч
Вага: 139 г
Розмір: 45 х 180 мм
Колір: Чорний